Er is 1 resultaat gevonden

door jorismb
14 mei 2025 21:06
Forum: R-Link
Onderwerp: ZOE R-LINK connectedservices stopt!?
Reacties: 0
Weergaves: 73

ZOE R-LINK connectedservices stopt!?

Nadat mijn ZOE Q210 vandaag niet mee wilde werken aan de lader, realiseerde ik me dat er nog een upgrade beschikbaar was voor de connected services waarbij je de auto op afstand ook kon bedienen / laadschema veranderen etc. Volgens mij heette dat "My Z.E. Inter@ctive Pack" ofzo. Deze had ik nog niet en dacht ik zojuist aan te schaffen. Echter bij inloggen in de rlinkstore kreeg ik de volgende melding:
Rlinkstore.PNG
Ik denk, dat is raar. Ik zie wel dat de My Z.E. Connect pack ook niet meer per jaar verlengd hoeft te worden, die is nu ineens tot 2030 geactiveerd.
Na wat meer googlen kwam ik op de Renault website dit bericht tegen:
Connected Services lopen af
Vanwege de aanstaande uitfasering van het 2G en 3G netwerk in Europa is het activeren of verlengen van Connected Services R-Link Evolution en R-Link 2 niet meer mogelijk. Na afloop van het contract komt de functionaliteit voor Connected Services voor het betreffende voertuig definitief te vervallen.
https://www.renault.nl/renault-connect/ ... rlink.html


Hoewel het bekend was en ook bij andere auto's en merken al gebeurde, vind ik het toch jammer om te lezen. Dat het een keer stopt snap ik, maar dat ze nu al de rlinkstore offline gooien vind ik wel balen. Mensen ervaring met het toch nog verkrijgen van deze pakketten?