Er zijn 2 resultaten gevonden

door Jordi1986
17 mei 2024 16:18
Forum: EasyLink
Onderwerp: Achteruitrijcamera inbouwen Megane met 7" Easylink
Reacties: 3
Weergaves: 2642

Re: Achteruitrijcamera inbouwen Megane met 7" Easylink

Kijk, dat is mooie info waar die ik na avonden zoeken, nog niet tegen gekomen was.

Het lijkt er alleen sterk op, dat dit voor een R-link display geldt, past dit ook op de 2021 (Easylink) display? (Deze site geeft aan, dat het enkel op R-Link2 past: https://www.rennershop.eu/en/product-15287.html)

Daarnaast nog steeds nieuwsgierig of anderen het op een eenvoudige manier voor elkaar hebben gekregen.
door Jordi1986
15 mei 2024 21:20
Forum: EasyLink
Onderwerp: Achteruitrijcamera inbouwen Megane met 7" Easylink
Reacties: 3
Weergaves: 2642

Achteruitrijcamera inbouwen Megane met 7" Easylink

Goedenavond,

Sinds kort zijn wij de gelukkige eigenaar van een 2021 Megane Estate met een 7" easylink display.
Het enige wat we missen op de redelijk complete auto, is een achteruitrij camera.

Nu heb ik al enkele avonden gezocht op internet om een aftermarket camera in te bouwen in de auto, alleen kom ik nog niet echt verder. Ik verwacht dat er mede forum leden voor hetzelfde probleem hebben gestaan en wellicht een oplossing hebben kunnen vinden.
Ik zie wel dat er op een enkele site een camera interface wordt aangeboden voor een behoorlijk hoog bedrag (zo'n 350€ excl. camera). Mocht dit aangeschaft worden, is het dan ook plug and play, of dient er dan ook nog van alles in de software te worden geactiveerd?

Wie weet er meer en helpt me verder. (hopelijk ook met betaalbaardere alternatieven).

Gr. Jordi