Er is 1 resultaat gevonden

door RichTrip
23 mar 2011 08:18
Forum: Aandrijving, wielophanging, besturing, remmen
Onderwerp: Stuur trilt bij remmen laguna break van 1999.
Reacties: 18
Weergaves: 5528

Re: Stuur trilt bij remmen.

Ik snap het hele verhaal alleen niet zo goed. Je hebt nooit geen klachten gehad en twee weken na het vervangen van de banden heb je problemen gekregen. En daarna telkens zo'n twee weken na de vervanging van de schijven en blokken.

Ik ga ervan uit dat met het loshalen van de wielen en het weer terugplaatsen van de wielen weinig mis kan gaan. Het lijkt mij dan ook niet onwaarschijnlijk dat de oorzaak gezocht moet worden in de nieuw geplaatste banden. Zijn de wielen wel goed gebalanceerd? Het is niet de eerste keer dat dit verkeerd gebeurd, bijvoorbeeld door een verkeerde instelling van het balanceerapparaat of het verkeerde gebruik van een hulpstuk om de velg goed vast te zetten op het balanceerapparaat. Spreek helaas uit ervaring.

Zijn bijvoorbeeld de wielen ook opnieuw gebalanceerd bij de dealer? Hiermee zou je een verkeerde balancering door de bandenboer kunnen uitsluiten.

Nog een paar vraagjes die belangrijk zouden kunnen zijn voor de oorzaak:
-Heb je orginele Renault velgen of velgen van merk Hemelvaart :mrgreen: ?
-Komt de bandenmaat overeen met de voorgeschreven maat of heb je bredere banden/velgen gemonteerd?