Ad-blocker gedetecteerd: Onze website wordt mogelijk gemaakt door online advertenties aan onze bezoekers te tonen. Overweeg om ons te ondersteunen door uw ad-blocker uit te schakelen op onze website.
Er is 1 resultaat gevonden
Terug naar “Batterij sleutel snel leeg”
- door RichTrip
- 17 mei 2011 08:30
- Forum: Megane
- Onderwerp: Batterij sleutel snel leeg
- Reacties: 4
- Weergaves: 5537
Deze batterij verbruikt alleen maar stroom als je de knoppen indrukt. Als de batterij na 2 weken al leeg is denk ik dat je een defecte microswitch van 1 of meerdere knoppen hebt die heel langzaam de batterij leegtrekt.
Je hebt twee oplossingen: of je laat hem repareren voor 35 euro bij bijvoorbeeld een bedrijf in Ede (zoek maar met Google op Ede, Renault en keycard) of je gebruikt de reserve keycard en bewaard de "defecte" keycard als reserve met de batterij er uiteraard uit.
Een eventuele derde oplossing is een nieuwe keycard bestellen bij Renault, maar dan praat je al snel over zo'n 150 euro
De eventuele tweede interne batterij voor het keyless-go systeem heeft hier niets mee te maken. Deze laadt je op via de keycard houder in het dashboard en is geheel onafhankelijk van de verwisselbare batterij.