Ad-blocker gedetecteerd: Onze website wordt mogelijk gemaakt door online advertenties aan onze bezoekers te tonen. Schakel uw ad-blocker uit om onze website te blijven gebruiken.
Er zijn 2 resultaten gevonden
Terug naar “R19 cabrio rem probleem”
- door bmwz8
- 21 mar 2011 13:11
- Forum: Technische vragen R19
- Onderwerp: R19 cabrio rem probleem
- Reacties: 3
- Weergaves: 3416
Ik heb nog een zelfde cabrio staan is dat makkelijk om deze om te bouwen. Deze vraag omdat je ook met de elektronica te maken krijgt. Bij de oude was dit probleem namelijk niet alleen hij was rijp voor de sloop
Groet,
Roger
an heb je een probleem met de Bendix ABS unit. Dit is een gecombineerde hoofdremcilinder, rembekrachtiger en ABS pomp in een.
Een defect aan deze unit veroorzaakt de genoemde problemen. Aangezien de vervanging van deze unit vaak meer kost dan de waarde van de auto (ik weet natuurlijk niet de staat van jouw auto ), wordt deze unit vaak vervangen door een conventionele hoofdremcilinder en rembekrachtiger, dus zonder ABS.
- door bmwz8
- 21 mar 2011 00:09
- Forum: Technische vragen R19
- Onderwerp: R19 cabrio rem probleem
- Reacties: 3
- Weergaves: 3416
Hallo,
Ik heb een probleem met mijn 19 cabio bj 1992. Vorige week weigerde de remmen. na een aantal keren pompen met de rempedaal werkten ze weer. Vooraf brandde wel al enige tijd het abs lampje maar merkte verder niets met remmen. Op het moment dat ik de auto start gaat het ABS lampje netjes uit maar naar een paar 100 meter rijden gaat hij weer oplichten. Onlangs heb ik de relais vervangen van het ABS systeem maar zonder resultaat. Wat ik dus vreemd vind is dat de remmen op plots niet meer werkte en na meerdere malen op de pedaal te pompen werkte ze weer.
Mijn vraag is kan iemand mij vertellen wat hier de oorzaak van zou kunnen zijn.
mvg. Roger