Er zijn 3 resultaten gevonden
Terug naar “Duster III boordcomputer problemen”
- 16 feb 2025 18:51
- Forum: Dacia Duster
- Onderwerp: Duster III boordcomputer problemen
- Reacties: 22
- Weergaves: 3009
Re: Duster III boordcomputer problemen
De vulopening van de lpg is bekend van de duster 3 eerst leek het een motor bij het vullen nu is er een grotere vulopening gemonteerd wel achter de tank klep nu kun je perfect en snel tanken lpg deze ingreep is door dacia goedgekeurd en gedaan door een lpg specialist
- 16 feb 2025 08:59
- Forum: Dacia Duster
- Onderwerp: Duster III boordcomputer problemen
- Reacties: 22
- Weergaves: 3009
Re: Duster III boordcomputer problemen
Even een update de rammel wat eigenaren horen in de nieuwe duster heeft te maken met de bekabeling achter het dasboard mijn dealer heeft het probleem verholpen !! Geen rammel meer maar het probleem is wel dat er opgepast moet worden!! bij het demonteren dasboard ,de duster is nu rammelvrij maar er moet nu een nieuw dasboard in wegens het beschadigen met het demonteren !! Verder de vulopening is nu verbeterd alleen nu geen 10 mm opening meer bij de vulopening maar groter en verder moet er nu een nieuwe stoelbekleding ivb met een ongelukje van de monteur !!
- 15 feb 2025 23:00
- Forum: Dacia Duster
- Onderwerp: Duster III boordcomputer problemen
- Reacties: 22
- Weergaves: 3009
Re: Duster III boordcomputer problemen
Helaas ook een duster 3 en boordcomputer problemen betreffende dat de duster stuur ineens naar rechts naar update en het navi scherm doet het de ene keer wel en de andere keer niet !! Verder de lpg vulopening vervangen door grotere en daarnaast het dasboard er uit geweest wegens een rammel enc de nieuwe duster zit niet zo goed in elkaar als mijn duster 2 en van de 3 maanden dat ik deze duster 3 in het bezit heb rij ik merendeels in een leenauto ivb dat de duster 3 veelal als reparatie staat bij de garage !!