Er zijn 2 resultaten gevonden

door chrisz
14 jan 2010 17:51
Forum: Megane
Onderwerp: Ontluchten na vervangen dieselfilter Renault Megane 1.9 dCi
Reacties: 8
Weergaves: 6019

Bedankt WillemS,

Ik kan deze Forte Diesel Fuel Conditioner waarschijnlijk het beste toevoegen vóór het vervangen van het dieselfilter?? Dit ivm loskomende "troep" in tank, opvoerpomp en leidingwerk. Of lost alles op??

Met vriendelijke groet, Chris.
door chrisz
14 jan 2010 09:42
Forum: Megane
Onderwerp: Ontluchten na vervangen dieselfilter Renault Megane 1.9 dCi
Reacties: 8
Weergaves: 6019

Ontluchten na vervangen dieselfilter Renault Megane 1.9 dCi

Een goede dag!

Ik ben Chris en nieuw in het forum. Ik ben sinds 3 jaar tevreden bezitter van een renault megane break 1.9 dCI, bj 2001. Sind enkele maanden begint de motor stationair een tikje onregelmatig te lopen, dus ik ben van plan om allereerst het dieselfilter maar eens te vervangen. Ik zit al ruim over de 60.000 km heen, dus het is nodig.
Kan iemand me uitleggen:
* hoe ik het beste voorkom dat er lucht in het systeem komt.
* hoe ik de lucht die er in komt het beste kan ontluchten.
Volgens Haynes is het een kwestie van de motor starten, en kort laten draaien in verhoogd statonair toerental. Daarna herhalen.
* of er nog andere mogelijke oorzaken zijn voor onregelmatig stationair draaien.

Voor de rest loopt de auto goed en snel en het dieselverbruik zit op 1:18,5 gemiddeld (autorijden nieuwe stijl ;veel over 80 km wegen).

Met vriendelijke groeten,
Chris.