Er zijn 2 resultaten gevonden

door dennish
17 jun 2005 18:24
Forum: Technische vragen R19
Onderwerp: Zwakke punten R19 ?
Reacties: 3
Weergaves: 1704

Bedankt voor de tips :)

Ben er gister gaan kijken maar was 100x niks :?

Achterspoiler was verwijderd, niet een 16V interieur maar dat andere met gaten en al. Linker portier bleef niet open staan en je hoorde ook niet die knakjes enz. Auto liep als een krant, als hij uberhaupt wel aansloeg, lak was in dermate slechte staat (op de foto was hij 10x mooier). Enkele dashboard delen miste, olie was zeer dun maar rook niet zoetig en ook geen smurrie aan de 710-dop. (oliedop dis :wink: )

Ik heb hem dus vrolijk laten staan want ik had een vermoeden dat ik ellende op mijn dak zou halen. Ding staat in Woudenberg en lekker laten staan !
door dennish
16 jun 2005 17:58
Forum: Technische vragen R19
Onderwerp: Zwakke punten R19 ?
Reacties: 3
Weergaves: 1704

Zwakke punten R19 ?

Zal me eerst ff voorstellen. Ben Dennis en ben 24 jaar, als hobby heb ik o.a. auto en het verbouwen daarvan. Nu heb ik een daily driver op het oog. Gaat om een rode R19 1.4 3 drs hatchback uit 1991. Hij heeft meegespoten bumpers en spiegels... uitvoering is mij totaal onbekend :) Apparaat kost nog geen 400E en heeft APK t/m December dus tijd zag om eventuele gebreken op te lossen en het een en ander te modificeren :)

Maar wat zijn de zwakke punten van een R19 ?

Ik wil er namelijk 1 kopen als 2de auto (voor het vrouwtje en de boodschappen en de langere afstanden). Ik ben zelf niet thuis in Renault alleen dat mijn vader er diverse heb gehad, van de R14 t/m R19 phase 2.

Ben zelf best wel handig met auto's omdat het mijn hobby is maar voornamelijk Volkswagen.

Wie o wie kan me helpen ?

Alvast bedankt !