Er zijn 5 resultaten gevonden

door Jan
16 jan 2005 13:55
Forum: Technische vragen R25
Onderwerp: Aanjager doet het niet meer
Reacties: 8
Weergaves: 2285

Hij deed het dus tot gisteren, toen deed ie het niet meer. En net weer wel. Rare storingen altijd......ga maar eens zoeken waar het aan ligt :twisted:
door Jan
30 nov 2004 23:09
Forum: Technische vragen R25
Onderwerp: Aanjager doet het niet meer
Reacties: 8
Weergaves: 2285

Ik zal eens kijken of ik een foto ergens kan vinden, wordt wel morgen denk ik.

Net deed de aanjager het weer eventjes en vervolgens opeens weer niet meer. Leuk probleem :evil:

Sinds vanmorgen doet ie het weer wel, alleen geen idee hoelang.......
door Jan
30 nov 2004 21:19
Forum: Technische vragen R25
Onderwerp: Aanjager doet het niet meer
Reacties: 8
Weergaves: 2285

Waar precies heb je getikt? :P
Vanavond viel mijn aanjager plots weer uit, ik wou van stand 3 naar stand 4 gaan en plof uit :x
Misschien als het morgen droger is dat ie het weer doet....
door Jan
23 nov 2004 12:49
Forum: Technische vragen R25
Onderwerp: Aanjager doet het niet meer
Reacties: 8
Weergaves: 2285

Oops, misschien moet dit wel in een nieuw topic....
door Jan
22 nov 2004 00:30
Forum: Technische vragen R25
Onderwerp: Aanjager doet het niet meer
Reacties: 8
Weergaves: 2285

Ik lig nou niet echt wakker van een controlelampje wat het niet doet als de alarmlichten aan staan bv (apk afkeur bij de v6).
Of mistlampen die het wel of niet doen.

Voor zaken die echt van belang zijn is het natuurlijk wat anders.
Wel typisch dat degene die mijn auto's wel eens keurde hem wel door de apk kreeg, maar liet je hem voorkeuren+maken bij hem, dan vonden ze bij de dealer toch weer een apk-afkeurpuntje. het is misschien ook maar hoe secuur je bent of hoe streng

Update: de aanjager doet het nogsteeds niet in stand 1-4. Morgen maar even het geheel eruit halen en goed schoonmaken, en naar de koolborstels kijken. Geen idee trouwens of het op een zekering zit......
Ik heb een andere blower+kachelweerstand liggen om te ruilen.
Er ligt ook een halve dennenboom rondom de blower zag ik :)

Update 2: Wat een ellende: zekering is goed, andere blower+kachelweerstand erin gezet: nog niets in stand 1-4
Waar kan ik het dan nog zoeken: in de bediening op het dashboard zelf? Of koolborstels of........helaas heb ik van elektronica geen barst verstand :x

Update 3: Hij doet het in stand 1-3, maar als je van stand 2 naar stand 3 gaat slaat ie nogal eens af, en contact aan of uitzetten heeft tot gevolg dat ie het soms wel en soms niet doet.

Update 4: stand 1-4 doet het 'opeens' weer. Geen rare dingen meer gedaan na de 3e update. Na contact af zetten en aan zetten blijft ie het doen.
Ik snap er geen bal meer van :? Geen idee of ie het blijft doen, dadelijk heb ik alles netjes ingebouwd, zul je zien dat ie het niet meer doet.........:cry:

Waar zou het mogelijk aan kunnen liggen, of is h et verstandiger om een andere blower aan te schaffen.