Er zijn 3 resultaten gevonden

door lazbahadir
22 apr 2010 22:22
Forum: Technische vragen Laguna
Onderwerp: Probleem met cv en probleem met sensor achteruitversnelling
Reacties: 5
Weergaves: 1632

Bedankt voor de reactie. Zal binnenkort even langs de dealer gaan.. Waarschijnlijk is het een dure grap en moet ik het zo laten.

De schakelaar laat ik wel samen met de airco (zucht) bij de garage maken. Als de auto toch al op de brug zit
door lazbahadir
20 apr 2010 12:50
Forum: Technische vragen Laguna
Onderwerp: Probleem met cv en probleem met sensor achteruitversnelling
Reacties: 5
Weergaves: 1632

De kaart heeft inderdaad 3 knoppen maar ik moet hem nog altijd in de card reader stoppen om de auto te starten. Hij wordt dus elke keer opgeladen. Lange ritten heb ik ook gehad in de tijd dat hij het niet meer doet. Het is idd zo dat alle handgrepen inclusief de kofferbak niet meer werken.

Als de parkeersensoren het niet doen doen de autoruitrijlichten het inderdaad ook niet. Denk zelf ook dat het een schakelaar is. Waar zit die schakelaar en kan ik hem zelf vervangen? (of de kabel natuurlijk controleren)

Edit:
Via de zoek functie op dit forum staat dit probleem wel meer beschreven inclusief foto's.
Gezocht, maar echter geen topic kunnen vinden met hetzelfde probleem.
door lazbahadir
19 apr 2010 22:23
Forum: Technische vragen Laguna
Onderwerp: Probleem met cv en probleem met sensor achteruitversnelling
Reacties: 5
Weergaves: 1632

Probleem met cv en probleem met sensor achteruitversnelling

1. Nu de probleem met de Xenon verholpen is (dankzij jullie) wil ik graag de probleem met de centrale deur vergrendeling oplossen. Ik heb zo'n kaart met Auto+Lock erop. Toen ik de auto had gekocht deed hij het perfect. Als je je hand bij het handvat deed ging hij gelijk open en als je van de auto wegliep ging hij op slot. Na een paar maanden begon hij steeds vager te werken. Ik moest bijv. langer met me hand in de handvat wachten en een beetje bewegen. Het werd steeds erger en erger en nu doet hij het helemaal niet meer!

Dus even voor de duidelijkheid de afstandbediening zelf doet het wel (de auto reageert ook erop dus de knopje doet het ook), je kan hem gewoon handmatig openen en op slot doen maar Auto+lock gaat niet. Als ik dan in de auto zit en ik zet de Auto+lock functie aan dan gaat hij binnen 2 a 3 seconden op slot terwijl ik gewoon in de auto met de kaart in me hand zit. Maar daarna gaat openen helemaal niet.

Batterij is trouwens 2x vervangen dus daar ligt het niet aan. Ik kan de auto ook op een lange afstand handmatig op slot doen.

Ik hoop dat de 'schade' mee valt want anders moet ik hem helaas zo laten.

2. Sinds de vorst periode begint mijn achteruitversnelling ook vaag te doen. Niet de versnelling zelf maar volgens mij zit er ergens bij de bak een sensor die de achteruit verlichting en de parkeersensoren aanzet. Die sensor doet het soms wel soms niet. Als hij het dan niet doet dan speel ik een beetje met de pook en dan doet hij het weer.

Is dit sensor makkelijk (eventueel zelf) te vervangen?