Ad-blocker gedetecteerd: Onze website wordt mogelijk gemaakt door online advertenties aan onze bezoekers te tonen. Overweeg om ons te ondersteunen door uw ad-blocker uit te schakelen op onze website.
Er zijn 3 resultaten gevonden
Terug naar “Renault Radio Code opvragen”
- door marcelhorjus
- 15 feb 2022 16:32
- Forum: Elektrische en elektronische systemen
- Onderwerp: Renault Radio Code opvragen
- Reacties: 8476
- Weergaves: 985739
RichTrip schreef: ↑14 feb 2022 16:30
@marcelhorjus: voor dit systeem hof je geen code in te voeren als je de accu loskoppelt.
Er is wel een code, maar die is alleen te achterhalen door de dealer, maar je kan ook de MyRenault app gebruiken. Na het invullen van je chassisnummer is ook je radio code zichtbaar.
dus dit systeem heeft geen beveiligingscode
das wel handig
is het voertuigid nummer hetzelfde als dhet chassis nr??
Toegevoegd in 8 minuten 37 secondes:
heb de app aangemaakt, wauw, heb de radiocode. fantastisch. bedankt voor de goede tip Rich Trip
- door marcelhorjus
- 12 feb 2022 14:51
- Forum: Elektrische en elektronische systemen
- Onderwerp: Renault Radio Code opvragen
- Reacties: 8476
- Weergaves: 985739
hallo, ik ben Marcel, heb en vraag. wil graag binnenkort de accu vervangen maar heb geen radiocode gekregen toen ik de auto aanschafte, is ook bij de vorige eigenaar niet te vinden, gaat om een carminat met navigatie, bose systeem. heb een foto voor het serienr etc. kan iemand mij helpen, of de toetscombinatie voor de precode, heb de lijst met alle codes wel gevonden op internet.
hoor het graag
gegevens autoradio.JPG