Er zijn 2 resultaten gevonden

door grandscenicman
18 sep 2012 22:49
Forum: Carrosserie en interieur Scenic III
Onderwerp: Airco valt uit van Renault grand scénic 2012.
Reacties: 7
Weergaves: 2808

Re: Airco valt uit van Renault grand scénic 2012.

Dan zal mijn auto ook op een maandag gemaakt zijn : de remschoen blijft "plakken" rechtsachter en elke zoveel km is er 1 blokje helemaal "op" en de andere nog 8 à 9 mm..... :cry:

Misschien dat het nu wat betert : mijn verbruik ..........daalt ondertussen weer , maar ik zet mijn automatische handrem dan ook altijd af sinds een tijdje :wink:
door grandscenicman
17 sep 2012 22:10
Forum: Carrosserie en interieur Scenic III
Onderwerp: Airco valt uit van Renault grand scénic 2012.
Reacties: 7
Weergaves: 2808

Re: Airco valt uit van Renault grand scénic 2012.

Ik ben deze zomer met mijn GSIII ( 1.5 dci 110 pk ) naar Zuid-Frankrijk gereden (1225 km) en heb niks last gehad van een airco die uitviel oid .

De auto zat nokkensvol tot aan het dak en wij zijn met 5......
:mrgreen:
Afbeelding

Elke 300 km (+-) aan de kant en de motor telkens 5 minuten laten nadraaien en dan pas afgezet .

Heb 's nachts gereden en ik denk dat de t° niet onder de 12 graden is geweest tijdens de heenreis .
Airco stond ook op 20° .

In het terugrijden ook geen last gehad , enkel last van watergladheid met dat typische Belgische weer :lol:

Ik heb wel een 1e onderhoud laten uitvoeren na reeds 1 jaar en +- 20.000 km ipv elke 2 jaar of 30.000 km , maar weet niet of dit ermee te maken kan hebben . (het onderhoud was voor de reis gedaan )