Er zijn 2 resultaten gevonden

door jans01
29 apr 2020 22:40
Forum: Onderstel & transmissie Scenic I
Onderwerp: Schudden van de auto
Reacties: 3
Weergaves: 868

Re: Schudden van de auto

Maar: Als alleen de cardanas vervangen is, heeft dit niets van doen met de remschijven en aandrijfassen omdat die niet los hoeven.
Of zijn er gelijktijdig meer werkzaamheden uitgevoerd waarbij de remschijven en aandrijfassen wel los geweest zijn. Waarom zijn de wielen gebalanceerd, staat ook los van de cardanas.
Kortom, ik snap de logica niet en vraag me af of voor de vervanging van de cardanas de auto ook al schudde en waarom is de cardanas vervangen ?
door jans01
29 apr 2020 20:40
Forum: Onderstel & transmissie Scenic I
Onderwerp: Schudden van de auto
Reacties: 3
Weergaves: 868

Re: Schudden van de auto

Zag vanavond in Wheeler Dealers een aflevering over een Toyota 4x4 en het uitlijnen v/d cardanas. Vast wel terug te vinden op YT of ergens anders.
Verleden jaar na het vervangen v/d koppelingsplaten in de Bovag garage, iets dergelijks gehad. Uren gezocht, Hardyschijf vervangen en de motorsteun midden achter verdacht van speling. Nieuw op dat moment niet leverbaar en van 2 gebruikte exemplaren 1 gemaakt met 2 goede rubbers.
Eigenlijk is het nog niet wat het voorheen was. Resonanties tussen ca. 2.500 en 3.000 RPM. vooral bij belasting als caravan trekken. Deze zomer toch maar weer speuren naar spelingen e.d. Als jij iets vindt hoor ik het ook graag !