Er zijn 2 resultaten gevonden

door Lord
24 jun 2011 19:21
Forum: Motorisch & Brandstof Espace III
Onderwerp: Nokkenasversteller Espace F4R motor
Reacties: 5
Weergaves: 3986

Re: Nokkenasversteller Espace F4R motor

mechanic schreef:
Helaas het hele geval is niet doorgegaan, het betrof een autobedrijf in Hoorn die de espace apk + beurt zou afleveren.
Rechts achter ging het portier niet open (dit was al zo) maar dit zou met de apk opgelost worden...dus niet, maar ook een beurt was achterwege gebleven...nu zakte mijn broek er van af en de verkoper die mij de espace verkocht had met 50/50 garantie was er toevallig niet en op het verkoopcontract stond GEEN GARANTIE!
Dan vraag ik mij uiteraard af hoe de rest van de auto gekeurd is, waarschijnlijk is er niet zo nauw gekeken.
Klaar ermee :hand: ga op zoek naar een andere espace.
Grt : Marcel.
Ps: het juiste en speciale gereedschap had ik al geleend van een bevriend garagebedrijf maar ik ga het in dit geval niet gebruiken.
door Lord
23 jun 2011 14:01
Forum: Motorisch & Brandstof Espace III
Onderwerp: Nokkenasversteller Espace F4R motor
Reacties: 5
Weergaves: 3986

Nokkenasversteller Espace F4R motor

Geachte renault vrienden,
Morgen of zaterdag moet ik mijn vers aangeschafte espace (2.0 16v F4R) ophalen.
Ik heb al geconstateerd dat de nokkenasversteller defect is....(bij warme motor stationer draaiend....tikkend en ronkend geluid aan distr-zijde) wanneer ik de motor met 100 tpm verhoog (inderdaad zo weinig) is het geluid volledig verdwenen.
Wat is jullie raad :?: kan ik de espace van Hoorn naar Maarssen rijden (86 Km) of kan er schade ontstaan aan de motor.
Alle onderdelen (nokkenasversteller...distr-set incl rollen...multiriemset incl rollen) heeft het autobedrijf al voor mij geregeld.
Nu zou je denken waarom monteerd het autobedrijf dit alles dan niet :think: dat komt omdat ik zeer eigenwijs ben en alles zelf wil monteren zodat ik zeker weet dat ook alles verniewd word.
Bij 120.000Km in 2009 is bij de renault dealer de distr-riem verniewd en de auto heeft nu 154.000Km gelopen.
Bvd :!: Grt : Marcel.