Er zijn 3 resultaten gevonden

door Beuk23
06 mei 2012 12:52
Forum: Renault TomTom Navigatie
Onderwerp: Tomtom update fout?
Reacties: 3
Weergaves: 3861

Re: Tomtom update fout?

opgelost ;-)
door Beuk23
03 mei 2012 16:19
Forum: Renault TomTom Navigatie
Onderwerp: Tomtom update fout?
Reacties: 3
Weergaves: 3861

Re: Tomtom update fout?

update: De vriendelijke helpdesk van tomtom adviseerde mij een backup van de kaart te maken en de SDkaart FAT32 te formatteren. Daarna leeg in de auto plaatsten en wachten tot tomtom hem herkend. Verwijderen via het menu en dan de de backup via HOME terug zetten. Kijken of dit werkt... standby
door Beuk23
03 mei 2012 15:04
Forum: Renault TomTom Navigatie
Onderwerp: Tomtom update fout?
Reacties: 3
Weergaves: 3861

Tomtom update fout?

hallo allemaal,

Dit weekend de tomtom van onze Megange III geupdate ivm nieuwe flits locaties etc..
Nu heb ik alle stappen netjes doorlopen zoals ik het altijd gedaan heb voor een update. Dus SD-card verwijderen via het tomtom menu en dan alles via tomtom HOME regelen.
Na het terug plaatsen van de SD-card in de auto blijft de tomtom maar cyclen in de installatie.. dus constante loops.
Na 30 minuten maar opgegeven... blijkbaar is er iets fout gegaan.
Alle bestanden staan nog op de kaart. De Renault dealer komt alleen met een dom excuus dat ik de kaart niet via het menu verwijderd heb !!! :twisted: en een nieuw kaart van Europa moet kopen!!! NOT
Wat kan ik doen? En wat als je kind bijvoorbeeld per ongeluk de kaart uit de makkelijke te bereiken sluif verwijderd!! Duur geintje toch ??

bedankt alvast