⚠️ Let op: registratieproblemen ⚠️


Er zijn op dit moment registratieproblemen bekend, na verzenden van de gegevens is de pagina soms erg traag met verversen.
Ons technisch team probeert dit zo spoedig mogelijk te verhelpen.

Neem contact met ons op via het contact formulier zodat wij uw account handmatig kunnen activeren als u geen mail met activatielink ontvangen heeft.
Indien u foutmeldingen heeft gezien, zou het ons zeer helpen deze te vermelden.

Er is 1 resultaat gevonden

door Renault47
09 aug 2021 09:51
Forum: Onderstel & transmissie Scenic III
Onderwerp: tpms - niet meer aanwezig volgens het systeem
Reacties: 2
Weergaves: 804

Re: tpms - niet meer aanwezig volgens het systeem

Systeem is "sensorgebonden" dus een sensor die in het systeem als ra is aangemerkt en bijvoorbeeld lv is geplaatst, zal bij een probleem met de spanning van dat wiel een waarschuwing op ra aangeven. Misschien een beetje moeizame uitleg, maar ik heb hetzelfde gehad met een te zachte band la waarbij het systeem waarschuwde voor ra. Bleek dat de garage de achterwielen verkeerd had teruggeplaatst. Houd er ook rekening mee dat een band een bepaalde draairichting heeft en je rv en ra niet zo maar lv en la kunt zetten!