Ad-blocker gedetecteerd: Onze website wordt mogelijk gemaakt door online advertenties aan onze bezoekers te tonen. Schakel uw ad-blocker uit om onze website te blijven gebruiken.
Er zijn 2 resultaten gevonden
Terug naar “Auto wil niet direct starten na warme motor”
- door denny1974
- 30 okt 2011 12:55
- Forum: Motorisch & Brandstof Espace III
- Onderwerp: Auto wil niet direct starten na warme motor
- Reacties: 3
- Weergaves: 1109
jurriaangroot schreef:hoi,
hoeveel kilometer staat er op de teller?? en is er al gekeken naar de bougies en bdp sensor??
en als laatste wat voor motor is het??
groetjes,
Jurriaan
Hoi Juriaan,
de motor is een 2.0-8 klepper, f3r, en heeft ca. 245.000 km gelopen, bij 120.000 km is er een nieuwe kop op gekomen volgens de papieren. We hebben er nieuwe ngk lpg bougies ingedaan, hierdoor liep hij al een stuk beter en geen last meer gehad van backfires, heb ik hiervoor 1x gehad en schrok ervan want dit is de 1e gasauto. Naar de bdp sensor is nog niet gekeken. Wat doet de bdp sensor?
Groeten,
Denny

- door denny1974
- 28 okt 2011 22:38
- Forum: Motorisch & Brandstof Espace III
- Onderwerp: Auto wil niet direct starten na warme motor
- Reacties: 3
- Weergaves: 1109
Sind een maand of 3 heb ik een Espace uit 1998 op LPG.
Het grootste probleem wat ik nu ondervind is dat hij soms na een tijdje te hebben gereden en na 5 min weer wil starten hij niet direct aanslaat. Het kan wel 5 min duren voordat hij ineens wel aanslaat. De motor is dan wel warm natuurlijk. Startmotor draait gewoon goe den snel rond, alle lampjes doen het dan ook gewoon.
Er is een maand geleden een nieuwe gascomputer ingekomen. Soms als de motor koud is wil hij ook wel eens afslaan tijdens het uitrollen. Ben al bij de dealer geweest, die zei dat de kop gereviseerd moet worden maar dat is volgens mij een ander probleem. Namelijk dat hij stationair op 3 cilinders loopt en als hij koud is erg trilt in de 4e en 5e versnelling bij gasgeven.
Als de motor goed warm is gaat het bijna altijd wel weg. Wie heeft een idee?
