⚠️ Let op: registratieproblemen ⚠️


Er zijn op dit moment registratieproblemen bekend, na verzenden van de gegevens is de pagina soms erg traag met verversen.
Ons technisch team probeert dit zo spoedig mogelijk te verhelpen.

Neem contact met ons op via het contact formulier zodat wij uw account handmatig kunnen activeren als u geen mail met activatielink ontvangen heeft.
Indien u foutmeldingen heeft gezien, zou het ons zeer helpen deze te vermelden.

Er is 1 resultaat gevonden

door Harm
30 jun 2013 10:55
Forum: Algemeen Scenic
Onderwerp: Wel of niet Scenic 2005
Reacties: 14
Weergaves: 11326

Re: Wel of niet Scenic 2005

Geef 'm desnoods een aankoopkeuring bij ANWB of TUV als je het niet vertrouwt. Daarnaast kun je veel dingen al zelf ontdekken tijdens een uitgebreide proefrit, zorg dat je gewoon alles uitprobeert: alle ramen afzonderlijk openen, deuren (als keyless entry) elk afzonderlijk vergrendelen en openen, gaat alles op slot als je met de afstandsbediening de auto op slot hebt gedaan, doet de airco het goed etc, etc. Dan hou je wellicht al een lijstje over met zaken die bij aankoop verholpen moeten worden. En als het lijstje te lang is lekker naar een andere auto kijken, er zijn er genoeg.

Succes!