Er is 1 resultaat gevonden

door Harm
19 feb 2014 19:03
Forum: Megane
Onderwerp: Aanschaf Megane GT 1.6-16V 110pk Business Line
Reacties: 12
Weergaves: 2433

Re: Aanschaf Megane GT 1.6-16V 110pk Business Line

Als je meer zekerheid wilt dan kun je de auto bijvoorbeeld een onafhankelijke ANWB aankoopkeuring laten ondergaan, dan kijken ze zeer uitgebreid naar de staat van de auto, of alles motorisch okee is, naar de NAP, maar ook of er bijvoorbeeld schade is geweest. Kost je pakweg 150 of 200 euro vermoed ik, maar dan weet je wel veel meer. Bovendien kun je geconstateerde gebreken nog onder garantie door de dealer laten vervangen, dus dat verdient zich wel weer terug.

En verder gewoon met veel gezond verstand naar de auto kijken en niet verliefd worden... :D Er zijn auto's genoeg te koop.
Ook goed: zorg dat je in ieder geval een jaar garantie krijgt/koopt, dan kun je terugvallen op de dealer als er toch problemen met de auto zouden zijn.

Om het water in de kofferbak hoef je hem niet te laten staan, dat is een bekende Megane II kwaal, zit of in de trekhaakkabelboom, of in de achterlichten die lekken (rubber goed vast laten zetten en/of kitten) of in de naad tussen reservewielbak en auto, die loshalen en laten kitten en dan moet het over zijn, is dus op te lossen.

Succes met de keuze. Verder een fijne auto, zo'n Grandtour uit 2008 :D
Groeten, Harm