Ad-blocker gedetecteerd: Onze website wordt mogelijk gemaakt door online advertenties aan onze bezoekers te tonen. Schakel uw ad-blocker uit om onze website te blijven gebruiken.
Let op: registratieproblemen
Er zijn op dit moment registratieproblemen bekend, na verzenden van de gegevens is de pagina soms erg traag met verversen.
Neem contact met ons op via het contact formulier zodat wij uw account handmatig kunnen activeren als u geen mail met activatielink ontvangen heeft.
Indien u foutmeldingen heeft gezien, zou het ons zeer helpen deze te vermelden.
Er is 1 resultaat gevonden
Terug naar “Knikker in ventilatiekoker”
- door Harm
- 14 apr 2015 22:48
- Forum: Techniek algemeen
- Onderwerp: Knikker in ventilatiekoker
- Reacties: 4
- Weergaves: 1503
Auto op een schuine helling parkeren (bijvoorbeeld bij een parkeergarage of winkelcentrum) waardoor de knikker de goede kant op rolt. Stoel helemaal naar voren zodat je er goed bij kunt en met een platte punttang of een haak of een verbogen metalen kleerhanger kun je hem dan wellicht eruit peuteren.
Overigens valt dit nog mee, bij mij zat er een knikker in de neus (van het kind)... :

Is ook goed gekomen
Groeten, Harm