Ad-blocker gedetecteerd: Onze website wordt mogelijk gemaakt door online advertenties aan onze bezoekers te tonen. Overweeg om ons te ondersteunen door uw ad-blocker uit te schakelen op onze website.
Er zijn 3 resultaten gevonden
Terug naar “weer een jaartje apk”
- door rhm
- 22 nov 2011 10:43
- Forum: Algemeen Fuego
- Onderwerp: weer een jaartje apk
- Reacties: 8
- Weergaves: 3555
zoals beloofd wat foto's van mn Fuego zoals ie er nu bijstaat.
@Justus: de naam van de kleur weet ik ook niet, maar toen ik de auto kocht in juni 2008 zat er een lakstift bij met kleurnummer 721.

Shot at 2011-11-22

Shot at 2011-11-22

Shot at 2011-11-22
- door rhm
- 20 nov 2011 19:02
- Forum: Algemeen Fuego
- Onderwerp: weer een jaartje apk
- Reacties: 8
- Weergaves: 3555
dank je wel heren,
@Meerten: bedankt voor de interesse, maar als ik 'm verkoop word het pas in het voorjaar en bij voorkeur als mn R19 cabrio en hopelijk ook mn Estafette allebei weer lopen en gekeurd zijn. Zit er nog wel aan te denken om dan voor de verkoop de remleidingen en ook de brandstofleiding te vervangen, is wel zo veilig en netjes voor de volgende eigenaar.
@Justus: ik weet niet of paars de juiste benaming is voor de kleur, maar ik heb inderdaad die velgen bij je gekocht en die zitten alweer een tijdje op de Fuego met vredestein Snowtrac banden erom. Voor de 3000km per jaar ga ik er in de zomer geen andere banden om doen en ik heb ook geen setje velgen over.
Ik zal morgen proberen een paar foto's te maken van de Fuego op zn TXE Electronic velgjes en dan kan je ook zien dat volgens mij paars niet de juiste kleur is.
- door rhm
- 19 nov 2011 18:24
- Forum: Algemeen Fuego
- Onderwerp: weer een jaartje apk
- Reacties: 8
- Weergaves: 3555
En alweer een jaar apk op mn Fuego.
Met was laswerk ( zoals elk jaar ) en het weer gangbaar maken van de remkrachtverdeler is mn Fuego weer een jaar apk rijker.
Ik kreeg nog wel een nare verrassing toen ik terugreed van de apk-keuring. Midden op een 80-km weg reed ik ineens 0 km/u.
Nee ik stond niet stil, maar mn tellerkabel had het begeven. Nieuwe bij de Renault-dealer besteld en nu weet ik weer ongeveer hoe snel ik rij.
Nu lekker de winter tegemoet in mn Fuego op zn winterbandjes en dan zien we na de winter wel weer of ie dan toch een keer weggaat. Na 3.5 half jaar begint het toch wel een beetje te kriebelen om eens wat anders te rijden ( wel Renault natuurlijk ).
groetjes,
Rudy