Ad-blocker gedetecteerd: Onze website wordt mogelijk gemaakt door online advertenties aan onze bezoekers te tonen. Overweeg om ons te ondersteunen door uw ad-blocker uit te schakelen op onze website.
Ik heb pas een megane expression 1.4 uit 2002. Verder heb ik kleine kinderen, dus het kinderslot op de achterportieren zodat ze niet van binnenuit open kunnen. Nu heeft de jongste ontdekt dat er naast het schuifje van het kinderslot ook een heeeeel losjes draaischakelaartje zit waarmee, als de centrale vergrendeling niet meer werkt, het portier ook van buitenaf niet meer te openen is... En heb ik nu een achterdeur die niet meer openkan, noch van binnen (kinderslot), noch van buiten (CV afgesloten). Echt een pluimpje voor de ontwerpafdeling van Renault
Heeft iemand dit ook al eens bij de hand gehad (dat moet haast wel lijkt me, zo uniek is mijn zoon van 1,5 toch niet), en zo ja, wat was de oplossing?
Maak een account aan of log in om deel te nemen aan de discussie
Je moet lid zijn om een reactie te kunnen plaatsen
Maak een account aan
Geen lid? Registreer om lid te worden van onze community
Leden kunnen hun eigen onderwerpen starten en zich abonneren op onderwerpen
Het is gratis en duurt maar een minuut