Vage navigatie sinds kaart update 2018.06
-
Topic author - Nieuw lid
- Posts in topic: 1
- Berichten: 1
- Lid geworden op: 06 jul 2017 21:25
- Actief als: particulier
Vage navigatie sinds kaart update 2018.06
Sinds de update van de kaarten van vorige maand naar 2018.06 gaat de navigatie op het laatste stuk niet meer zoals het normaal ging. De navigatie gaat niet meer tot precies het juiste huis maar gaat ook compleet mis zoals bijvoorbeeld te zien is bij de navigatie naar de Sloterkade in Amsterdam.
Navigatie geeft nu aan dat je een éénrichtingsweg in moet maar de juiste weg is via Aalsmeerweg -> Hoofddorpplein. Ik heb al een reset gedaan van het systeem, instellingen gereset maar helpt ook niet.
Iemand enig idee of hier een oplossing voor is anders dan een jaar wachten op de update van de kaarten?
Navigatie geeft nu aan dat je een éénrichtingsweg in moet maar de juiste weg is via Aalsmeerweg -> Hoofddorpplein. Ik heb al een reset gedaan van het systeem, instellingen gereset maar helpt ook niet.
Iemand enig idee of hier een oplossing voor is anders dan een jaar wachten op de update van de kaarten?
Je hebt niet voldoende permissies om de bijlagen van dit bericht te bekijken.
Link: | |
BBcode: | |
HTML: | |
Hide post links |
-
- Nieuw lid
- Posts in topic: 3
- Berichten: 6
- Lid geworden op: 09 aug 2019 21:07
- Actief als: professional
Re: Vage navigatie sinds kaart update 2018.06
Hetzelfde probleem na update van de kaarten. Dit is zeer storend en onbetrouwbare navigatie. In landelijk gebied kan je nog bedenken waar het is, in stedelijk gebied sta je gewoon in de verkeerde straat. Is daar een oplossing voor?
Link: | |
BBcode: | |
HTML: | |
Hide post links |
-
- Nieuw lid
- Posts in topic: 3
- Berichten: 6
- Lid geworden op: 09 aug 2019 21:07
- Actief als: professional
Re: Vage navigatie sinds kaart update 2018.06
Inderdaad zeer storend. in landelijk gebied kan je nog behelpen, in steden sta je gewoon in de verkeerde straat. Is daar een oplossing voor?
Zijn we de enigen die dit probleem hebben?
Zijn we de enigen die dit probleem hebben?
Link: | |
BBcode: | |
HTML: | |
Hide post links |
-
- lid
- Posts in topic: 1
- Berichten: 155
- Lid geworden op: 09 mei 2014 09:09
- Actief als: particulier
Re: Vage navigatie sinds kaart update 2018.06
Ook ik heb problemen met de kaart 2018.06. Geeft hele rare routes aan en is niet nauwkeurig. Laatst in Italië een route van 14 KM waarbij het eigenlijk maar 2 KM was (Paar straten verderop). Hij stuurde me via de snelweg naar de volgende afslag en ging toen binnendoor naar de straat, terwijl ik ook gewoon een rechte straat rechtdoor kon volgen.....
Link: | |
BBcode: | |
HTML: | |
Hide post links |
-
- lid
- Posts in topic: 2
- Berichten: 533
- Lid geworden op: 27 dec 2010 10:46
- Actief als: particulier
- Locatie: Liemers/Achterhoek
Re: Vage navigatie sinds kaart update 2018.06
Ik gebruik de navigatie eigenlijk maar weinig in de GT, maar herken het nu wel. Eind juli in Hockenheim (F1 bezocht) was hij ook in verwarring en stuurde hij me een vreemde route. Rij je dan zelf een andere weg, dan pakt hij hem wel weer goed over...
Ik heb het idee dat ik dit ergens in 2018 ook een keer gehad heb, maar hoe het toen is opgelost? Geen idee.
Ik heb het idee dat ik dit ergens in 2018 ook een keer gehad heb, maar hoe het toen is opgelost? Geen idee.
Van hothatch Mégane II RS230 F1-R26 naar burgerbak Mégane III Estate GTline. Terug naar sportiviteit met volle Mégane IV Estate GT205 in Iron Blue
Link: | |
BBcode: | |
HTML: | |
Hide post links |
-
- Lid - eerste logo binnen
- Posts in topic: 1
- Berichten: 15
- Lid geworden op: 14 apr 2019 09:17
- Actief als: particulier
Re: Vage navigatie sinds kaart update 2018.06
Het is een rare upgrade ja.
Ik krijg nu bijna dagelijks ook voorgestelde omleidingen die én meer tijd kosten én meer km
Dus +2.5km en +14min dan ofzo.
Best bijzonder.
Ik krijg nu bijna dagelijks ook voorgestelde omleidingen die én meer tijd kosten én meer km
Dus +2.5km en +14min dan ofzo.
Best bijzonder.
Link: | |
BBcode: | |
HTML: | |
Hide post links |
-
- Lid
- Posts in topic: 1
- Berichten: 79
- Lid geworden op: 22 aug 2018 13:03
- Actief als: particulier
- Contacteer:
Re: Vage navigatie sinds kaart update 2018.06
Dat had ik laatst inderdaad ook. Geen idee wat daar het nut van is?stefanbrm schreef:Het is een rare upgrade ja.
Ik krijg nu bijna dagelijks ook voorgestelde omleidingen die én meer tijd kosten én meer km
Dus +2.5km en +14min dan ofzo.
Best bijzonder.
Het belangrijkste probleem met deze update vind ik dat hij me allemaal 30 km-zones instuurt terwijl hij toch echt op Snelste route ingesteld staat.
Link: | |
BBcode: | |
HTML: | |
Hide post links |
-
- Nieuw lid
- Posts in topic: 3
- Berichten: 6
- Lid geworden op: 09 aug 2019 21:07
- Actief als: professional
Re: Vage navigatie sinds kaart update 2018.06
Vandaag ook hetzelfde probleem. Stuurt mij naar straten waar je gewoon niet in mag. het probleem van de 30km zones die de voorkeur hebben zijn inderdaad zeer storend en is zeker niet de snelste route. Ik hoop dat Renault dringend dit probleem aanpak, ik wordt er zenuwachtig van
Link: | |
BBcode: | |
HTML: | |
Hide post links |
-
- lid
- Posts in topic: 2
- Berichten: 533
- Lid geworden op: 27 dec 2010 10:46
- Actief als: particulier
- Locatie: Liemers/Achterhoek
Re: Vage navigatie sinds kaart update 2018.06
Ik begin er nu steeds meer op te letten, en ja, bloedirritant. Komende zaterdag op vakantie naar Kroatië, en ik hoop dat ie dan wel een beetje eenduidig blijft met de meest logische route. Vertrouwen op 'oh, hij stuurt me er hier af mogelijk vanwege files' gaat even niet zeg maar...
Maar vorig jaar was het dus ook, alleen hoe het toen weer is opgelost weet ik niet meer...
Maar vorig jaar was het dus ook, alleen hoe het toen weer is opgelost weet ik niet meer...
Van hothatch Mégane II RS230 F1-R26 naar burgerbak Mégane III Estate GTline. Terug naar sportiviteit met volle Mégane IV Estate GT205 in Iron Blue
Link: | |
BBcode: | |
HTML: | |
Hide post links |
-
- Lid - eerste logo binnen
- Posts in topic: 1
- Berichten: 12
- Lid geworden op: 06 jan 2019 12:58
- Actief als: particulier
Re: Vage navigatie sinds kaart update 2018.06
Ook met kaart 2018-12 rare routes. Regelmatig moet ik een afslag nemen om vervolgens 100 meter parallel aan die weg te rijden en vervolgens weer in te voegen. Of afslag van de snelweg, vervolgens keren en de oprit weer nemen.
Ook al eens de verkeerde richting oprit op de snelweg om vervolgens de eerste afrit gestuurd te worden en om te keren.
Zeer onbetrouwbaar en irritant, gebruik voortaan maps wel via android auto.
Ik gebruik trouwens live traffic, misschien heeft het daar wel mee te maken.
Ook al eens de verkeerde richting oprit op de snelweg om vervolgens de eerste afrit gestuurd te worden en om te keren.
Zeer onbetrouwbaar en irritant, gebruik voortaan maps wel via android auto.
Ik gebruik trouwens live traffic, misschien heeft het daar wel mee te maken.
Renault Megane Estate E-tech plugin hybride
Link: | |
BBcode: | |
HTML: | |
Hide post links |
Maak een account aan of log in om deel te nemen aan de discussie
Je moet lid zijn om een reactie te kunnen plaatsen
Maak een account aan
Geen lid? Registreer om lid te worden van onze community
Leden kunnen hun eigen onderwerpen starten en zich abonneren op onderwerpen
Het is gratis en duurt maar een minuut
Log in
-
- Vergelijkbare Onderwerpen
- Reacties
- Weergaves
- Laatste bericht
-
- 0 Reacties
- 146 Weergaves
-
Laatste bericht door Smart forfour
-
- 0 Reacties
- 132 Weergaves
-
Laatste bericht door Tabakjuh
-
- 0 Reacties
- 278 Weergaves
-
Laatste bericht door captur 120
-
- 0 Reacties
- 302 Weergaves
-
Laatste bericht door Caleido
-
- 0 Reacties
- 147 Weergaves
-
Laatste bericht door lijnbaan