Goedenavond forum,
Sinds juli in bezit van een zoe q90 uit 2017. 3 weken terug zouden wij een eigen laadpaal krijgen van het merk energreen. Deze deed het niet, dank zij de info van het forum wisten we dat het waarschijnlijk aan de aarding lag (laden met de granny stekker thuis lukte ook niet). Afgelopen week hebben ze de laadpaal geaard en op nieuw geplaatst. Nu kunnen we laden! Waar we echter tegenaan lopen is dat de zoe stopt met laden als we teveel elektrische apparaten gebruiken in huis (inductie op boost en ook nog de magnetron aan). De paal heeft load balancing, dus zal op dat moment te weinig stroom krijgen. Op zich geen probleem, alleen de zoe gaat uit zich zelf niet weer verder met laden. Dat doet hij niet. Is dat iets waar een dealer iets aan zou kunnen doen of hebben jullie een ander idee, waardoor het laden beter zal gaan?
Dank voor het meedenken.
Opladen stopt
-
- lid
- Posts in topic: 1
- Berichten: 614
- Lid geworden op: 11 jan 2015
- Laatste bezoek: 06 apr 2025 09:02
- Actief als: particulier
- Locatie: Ede
- Contacteer:
Re: Opladen stopt
Het lijkt erop dat de loadbalancing de Zoe laat slapen. De laadpaal zou bij LB een stroom van 6A kunnen aanbieden. Dan stopt de Zoe met laden maar krijgt wel een pilot signaal. Heb je met de laadpaal leverancier contact opgenomen om te kijken of de instellingen van de laadpaal goed staan?
Renault Zoe Zen, blanc nagre. Q210 van December 2014 tot Oktober 2024, KM 196K (Soh 90%).
Website: Mostaladda.eu voor EV apps en OpenChargeMap gpx bestanden. Landen bezocht met de Zoe: LU, BE, DE, FR, CH, IT.
Website: Mostaladda.eu voor EV apps en OpenChargeMap gpx bestanden. Landen bezocht met de Zoe: LU, BE, DE, FR, CH, IT.
Link: | |
BBcode: | |
HTML: | |
Hide post links |
-
Topic author - 2-hit-miracle
- Posts in topic: 2
- Berichten: 2
- Lid geworden op: 11 sep 2024
- Laatste bezoek: 20 sep 2024 21:16
- Actief als: particulier
Re: Opladen stopt
Dank voor je reactie, we hebben het hier nog niet met de laadpaal leverancier overgehad. We wisten/weten niet zo goed of dit iets is dat bij de laadpaal of bij de Zoë ligt.
Wat jij zegt over een pilot signaal kunnen we gaan navragen.
Wat jij zegt over een pilot signaal kunnen we gaan navragen.
Link: | |
BBcode: | |
HTML: | |
Hide post links |
Maak een account aan of log in om deel te nemen aan de discussie
Je moet lid zijn om een reactie te kunnen plaatsen
Maak een account aan
Geen lid? Registreer om lid te worden van onze community
Leden kunnen hun eigen onderwerpen starten en zich abonneren op onderwerpen
Het is gratis en duurt maar een minuut
Log in
-
- Vergelijkbare Onderwerpen
- Reacties
- Weergaves
- Laatste bericht
-
- 3 Reacties
- 880 Weergaves
-
Laatste bericht door IanMoone
-
- 14 Reacties
- 1125 Weergaves
-
Laatste bericht door Pepone
-
- 1 Reacties
- 489 Weergaves
-
Laatste bericht door Martin Megane