Ad-blocker gedetecteerd: Onze website wordt mogelijk gemaakt door online advertenties aan onze bezoekers te tonen. Schakel uw ad-blocker uit om onze website te blijven gebruiken.
Hi, ik heb een import Twingo1998 uit Duitsland.
Nu zijn er types maar, ik weet niet wat voor type ik gekocht heb. En ja heren het is echt een Twingo .
Ik noem haar mijn cabriolet, dak kan opengeschoven worden tot achterin, 3- deurs.
iemand een idee??
Maak een account aan of log in om deel te nemen aan de discussie
Je moet lid zijn om een reactie te kunnen plaatsen
Maak een account aan
Geen lid? Registreer om lid te worden van onze community
Leden kunnen hun eigen onderwerpen starten en zich abonneren op onderwerpen
Het is gratis en duurt maar een minuut
Hallo allemaal,
Ik heb een vraag welk motor olie moet ik gebruiken voor mijn renault espace 2.0 dci bouwjaar 2012 met kmstand 203240
Wat merk adviseren jullie .
Bedankt alvast
Ik wil graag weten welk relais voor wat is.
Het boekje wat erbij zit geeft daar geen info over alleen over de zekeringen en op het internet kon ik ook al niks vinden.
Het gaat om Renault Master II 03-2000 voormalig personenbusje...
Vorige week een nieuwe ( gebruikte ) Renault gekocht.
Echter, nergens in het instructieboek staat de soort motorolie genoemd, ook de dealer
kon dit niet met 100 % zeggen.
NB. Ik zag dat de motor achterin ligt, geeft dit geen probleem met de koeling,...
Ik heb een Twingo type AH-B-115 van het jaar 2016, waarvan de dagrijverlichting alleen aan de voorkant brandt.
Nu heb ik ergens gelezen, dat de achterlichten, die nu dus niet mee branden, ingeschakeld kunnen worden
via een software update.
Mijn...
Dit is eigenlijk een vraag gericht aan alle bestuurders van een ZOE zonder CCS (en die dus niet terecht kunnen bij de FastNed stations).
Het is al meerdere malen voorgekomen dat ik met onze ZOE vanuit Limburg naar Schiphol rijdt, en daar...
ik wil de cilinderkop in/uitbouwen. Iemand hier ervaring mee? moet het motorblok uitgebouwd worden? graag mij van tips voorzien of een goede werkplaatshandboek indien mogelijk.
Hoor graag van iemand