Pagina 1 van 1
Verschil tussen carminat2 en carminat2+
Geplaatst: 10 sep 2012 16:36
door patrick538
Wie weet wat het verschil is tussen carminat2 en carminat2+ ?
Re: Verschil tussen carminat2 en carminat2+
Geplaatst: 10 sep 2012 17:35
door RichTrip
Eigenlijk moet je deze termen vergeten. Carminat 2 komt overeen met de CD navigatie met kleurenscherm waarbij er een aparte unit is voor de bediening van de navigatie, dus geheel onafhankelijk van de Renault Radio, en een aparte lezer voor de navigatie CD's. Deze navigatie staat ook wel bekend onder de meer voorkomende type aanduiding CNI1.
De Carminat 2+ komt overeen met de CD navigatie waarbij de bediening van de navigatie gebeurd met de ingebouwde Renault Radio. Hierin moet dan ook de navigatie CD worden geplaatst. Deze navigatie staat ook wel bekend onder de meer voorkomende type aanduiding CNI2.
Re: Verschil tussen carminat2 en carminat2+
Geplaatst: 10 sep 2012 17:59
door patrick538
Hartstikke bedank t nu is het duidelijk.
Heb dus een carminat2+ met bediening voor navigatie dmv van een knop links waardoor ik door de menu's heen kan bladeren.
Heb ik het zo goed?
Re: Verschil tussen carminat2 en carminat2+
Geplaatst: 10 sep 2012 20:17
door RichTrip
DAt denk ik wel, als je een Megane II Phase II hebt met een klapscherm dan heb je altijd (uitzonderingen nagelaten) een CNI2 navigatie. Je kunt dan eenmalig de navigatie CD laden in het geheugen en dan tijdens het rijden/navigeren een audio CD beluisteren. Alleen als je naar een ander land gaat moet je eerst de CD van het betreffende land in het geheugen laden.
Re: Verschil tussen carminat2 en carminat2+
Geplaatst: 21 sep 2012 22:46
door Harm
Je navigatie ziet er dan zo uit...
Re: Verschil tussen carminat2 en carminat2+
Geplaatst: 07 apr 2019 03:07
door cordesweg
Hier heb ik nog een vraag over. Stel, je hebt de navigatie unit als op bovenstaande foto, en je hebt het scherm dat inklapt, kan je deze dan monteren in een Megane 2 phase 1?
Ik heb namelijk het pijltjes systeem en vind het leuk om het CNI2 systeem te monteren. Echter ben ik nu druk opzoek naar de kabel tussen het scherm en de navigatie radio. Ik mis de brede kabel (vdo kabel beeld) en de kabel die het scherm bediend. Beiden zouden toch tussen de radio en het scherm moeten zitten of zijn er meer. Haken en ogen.
Ja, ik weet dat ik het display tussen de tellers niet heb. Maar dat is geen must voor mij. Het zou leuk zijn als de navigatie en de radio werkt, evenals het scherm.