Pagina 1 van 1

Espace carminat V6

Geplaatst: 25 aug 2013 15:47
door sawespace
Beste allemaal,

In mijn recent aangekochte Espace zit een navi unit van Carminat. De verkoper vertelde mij dat deze het niet echt doet omdat de software versie verouderd is. Nou heb ik een en ander uitgeprobeerd maar volgens mij is de antenne niet meer goed en ziet deze geen satellieten(blijft rood). Hieronder wat foto,s van de unit tijdens bedrijf. Ik had ingevoerd Antwerpen Belgie als aankomst en ik bevond mezelf op dat moment in Rotterdam. Hij berekende wel netjes de afstand en zo, maar helaas vanuit een punt ergens tussen in, waar hij blijkbaar dacht dat ik stond.
Is de V32.1 ook voor mijn systeem bedoeld?
navi1.jpg
navi3.jpg
navi2.jpg
Wat kan je allemaal doen in expert mode en heb ik daar toegang tot?

En als het de antenne is, waar zit de aansluiting dan? Ik zag iemand een hrs GT5 antenne aanraden, voor onder de voorruit maar de stekker is bij mij geloof ik anders. Mits het de stekker is op onderstaand foto?
onbekend 1.jpg

Re: Espace carminat V6

Geplaatst: 25 aug 2013 19:43
door sawespace
Dit zijn de cd die erbij zitten.
20130825_170152.jpg

Re: Espace carminat V6

Geplaatst: 25 aug 2013 20:22
door Pleiades
Code van expert menu is 9112 volgens mij... Daar kan je een aantal diagnose tests uitvoeren en de werking van de antenne zien.

CD's zijn nog wel te krijgen, ik heb hier nog 2012-2012 liggen.

Re: Espace carminat V6

Geplaatst: 25 aug 2013 21:10
door sawespace
Ik heb het net getest. Code is 4112. Ik post zometeen de fotos wel. Iets met IIC was niet goed. Rest leek wel in orde.
Eerst even de kleine in orde maken en aan het slapen zetten :)

Re: Espace carminat V6

Geplaatst: 25 aug 2013 22:55
door sawespace
And the results:
nav4.jpg
Dit lijkt dus (IIC) niet in orde? Maar wat is dit en houdt dit in?
nav3.jpg
Kwaliteit van RDS varieert sterk, van 0% - 100%. Rds gebruikt dezelfde antenne als de radio toch. Niet de GPS iig?
nav2.jpg
En hier kan ik weinig van opmaken.
nav1.jpg

Re: Espace carminat V6

Geplaatst: 25 aug 2013 23:48
door sawespace
En in meanwhile heb ik mbv google nog een file-tje gevonden voor het checken van je carminate system. wellicht is het al op het forum maar beter 2x dan geen een:
3729A.pdf
Voor de Espace, op pag 49 staat de antenne en op 84 de beslissings schema voor slecht/geen ontvangst. Nu nog door iemand met ervaring de juiste interpretatie. :)

Re: Espace carminat V6

Geplaatst: 27 aug 2013 23:20
door sawespace
Zojuist, met initialiseren kwam ik ook niet veel verder. Alleen maar meer verwaring.. Iemand een idee? Help?! :?
nav5.jpg

Re: Espace carminat V6

Geplaatst: 29 aug 2013 09:55
door jeroentune
Ik zie dat je gps ontvangst Nog steeds roid is en dat moet geel worden voordat je kan navigeren. . Ik heb overigens een cd van 2013die prima werkt.

Eerst maar eens je gps ontvangst herstellen. .

Jeroen
.

Re: Espace carminat V6

Geplaatst: 29 aug 2013 14:05
door Pleiades
Je antenne is waarschijnlijk kapot, gebeurt wel vaker. Hier op het forum staat ergens een draadje waarin een goedkope antenne voor onder de voorruit wordt gemonteerd. Schijnt een prima oplossing te zijn :thumb:

Re: Espace carminat V6

Geplaatst: 01 sep 2013 09:56
door sawespace
Ik ben op mn vakantiebestemming aangekomen dus de wzhd laten wel even op zicht wachten. En het is me ook zonder navi gelukt, gellukig :D
Ik heb het draadje voor de navi antenne gezien. Iets van 20euri. Ik moet alleen nog de plek vinden waar de antenne aansluit. Dacht eert onder het dekseltje voor de bestuurders stoel maar na de werkplaatshandboeken te hbben geraadpleegd denk ik dat het achterin zit bij de wandbekleding van de C stijl.

Groeten, Sava.