Pagina 1 van 1

Leest CD niet

Geplaatst: 15 feb 2014 20:31
door Xan1975
Sinds een aantal maanden ben ik de eigenaar van een Renault Espace IV uit 2003. Daarbij zit ook een navigatiesysteem. Ik krijg deze alleen niet aan het werk. Ik doe de CD met kaart in de CD wisselaar (denk dat die daarmee in verbindding staat), maar kan dan niet Nederland kiezen. Ik heb het idee dat het systeem de kaart niet leest. Ook wilde ik een diagnose (optie bij de instellingen) uitvoeren, maar dan moet ik een code invullen, helaas is me deze niet meegeleverd bij aankoop van de auto.

Als ik een voorgeprogrammeerde adres in Nederland aangeef, zegt ie dat deze niet op de cd staat, terwijl ik de originele cd's van de Benelux gebruik.

Als je hier ervaring mee hebt en een oplossing hebt, hoor ik die graag.

Alvast bedankt.

Re: Leest CD niet

Geplaatst: 19 feb 2014 01:03
door hiwind
Een navigatie cd kan niet in de cd speler.
Bij hangt die speler in het kastje voor de bijrijderstoel. Anders moet je even op zoek waar die speler in jou auto zit.
Succes

Re: Leest CD niet

Geplaatst: 19 feb 2014 16:42
door Xan1975
Hoi hiwind,

Bedankt voor jouw reactie. De CD zit links achter in een cd-wisselaar, via de afstandsbediening van de autoradio op de gewenste cd gezet en de Navigatie aangezet, helaas geen resultaat.

Groet,
Sander

Re: Leest CD niet

Geplaatst: 19 feb 2014 18:22
door RichTrip
Dat is de wisselaar voor audio-cd`s. De navigatiecomputer waar de cd in moet zit in het dashboardkastje.

Re: Leest CD niet

Geplaatst: 20 feb 2014 08:25
door Xan1975
Hoi Richtrip,

Dan ga ik nog eens zoeken. Ik kon daar geen ingang vinden. Alleen het kastje waar de navigatie uitkomt. Verklaart wel een hoop dan!

Re: Leest CD niet

Geplaatst: 20 feb 2014 20:02
door Xan1975
CD gevonden, zat onder de bestuurdersstoel. Navigatie werkt prima. Bedankt voor de hulp!

Re: Leest CD niet

Geplaatst: 20 feb 2014 20:03
door Xan1975
Bijrijdersstoel bedoelde ik ;-)