Pagina 1 van 1
Hulp nodig met DVD navigatie.
Geplaatst: 30 nov 2022 21:10
door WoozyFace
Hallo,
Ik ben nieuw hier dus hoop dat ik met dit eerste bericht geen regels overtreed, zo ja wijs me hier dan gewoon op.
Ik heb sinds gisteren een Renault Laguna 2006 2.0 - 16 V Privilege, daarin zit deze navigatie;
6889243a6b1a99e2837fc7ec8ad02ec3.png
Nu had ik via internet de kaart gevonden voor 32.1, maar die werkt niet. Ik kan nu wel in het navigatiemenu, maar alle opties blijven grijs. Het display blijft ook bezig met laden aangeven, daarna Disc error.
Heb ik überhaupt wel de goeie dvd te pakken?
Volgens mij heb ik een; Carminat Navigatie en Communicatie (CNC, DVD-navigatie vanuit radio, te herkennen aan joystick besturing) van 10-2008-heden?
O en nog een ander vraagje, bellen via bluetooth werkt prima, maar muziek? Kan niet?!
HELP!
Re: Hulp nodig met DVD navigatie.
Geplaatst: 30 nov 2022 21:44
door RichTrip
Normaal krijg je voor het CNC systeem een DVD met het kaart materiaal en een CD-ROM met nieuwe software. Maar het zou met alleen een nieuwe DVD wel moeten werken.
Wel zijn de DVD loopwerken vrij kritisch met zelfgebrande DVD's. Dus wellicht is er een issue met het DVD loopwerk zelf.
Re: Hulp nodig met DVD navigatie.
Geplaatst: 30 nov 2022 23:09
door WoozyFace
Thanks voor je antwoord.
Inmiddels is het gelukt. Hoe, oude windows 7 machine met nero 7 en brander even van zolder gepakt en aangeslingerd, 3X schrijfsnelheid. Et voilà.
Toch handig om een brander te hebben, ook al is het medium verouderd. De cd-wisselaar werkt nog prima dus, lekker de over gebleven cd's vol knallen met muziek.
Blijf ik toch nog steken bij de vraag over het luisteren van muziek via bluetooth vanaf je telefoon?
Re: Hulp nodig met DVD navigatie.
Geplaatst: 01 dec 2022 10:51
door RichTrip
Bluetooth kan alleen gebruikt worden voor de carkit en niet voor het afspelen van muziek. Je kan wel een AUX kabel installeren welke je dan kan voorzien van een Bluetooth module (met een aansluiting voor een Jack/3.5mm stekker).
Re: Hulp nodig met DVD navigatie.
Geplaatst: 01 dec 2022 11:02
door WoozyFace
Op dit moment heb ik een FM Transmitter in de 12 volt aansluiting gedaan, dit werkt, want mijn telefoon schakelt moeiteloos tussen de transmitter en de auto, afhankelijk van waar ik op beantwoorden druk. Dus als ik het gesprek beantwoord met de stuurcontroller dan gaat het gesprek netjes over de auto.
Als ik ophang, gaat hij weer terug naar de radio, dus transmitter. Hoe wel dit uitstekend werkt, zorgt het wel voor enorme kwaliteitsverlies want radio heeft een lage bitrate. Dus elke andere oplossing is die niet de kwaliteit teveel omlaag brengt, is welkom.
AUX waar zit die? Ik heb nog een bluetooth ontvanger liggen.
Re: Hulp nodig met DVD navigatie.
Geplaatst: 02 dec 2022 10:16
door RichTrip
De AUX kabel moet aangesloten worden achter op de versterker achter het dashboardkastje. Kabels zijn niet kant-en-klaar te koop, maar worden op verzoek gemaakt door iemand op MP......

Re: Hulp nodig met DVD navigatie.
Geplaatst: 02 dec 2022 10:45
door WoozyFace
O ja, die had ik inderdaad al gevonden onder het plastic klepje. Maar wat bedoel je met MP.....?
Re: Hulp nodig met DVD navigatie.
Geplaatst: 02 dec 2022 13:09
door RichTrip
Marktplaats......
Re: Hulp nodig met DVD navigatie.
Geplaatst: 07 mar 2023 08:38
door WoozyFace
Nee nog beter, ik heb hem zelf al gevonden en gebrand!
Indien een ander ook een dvd’tje wilt kijk dan even naar het topic wat ik daarvoor heb opgezet.