Pagina 1 van 1

Nieuwe R19 Cabrio rijder

Geplaatst: 17 sep 2019 20:50
door maxjager
Hallo!

Na in het verleden een aantal R25 te hebben gereden nu de stap gemaakt naar een R19 Cabrio Phase 2 1.8 Fairway. De auto is in matige staat. De dorpels moeten vervangen worden net als wat plaatwerk, de kachel doet het niet en hij trekt scheef bij het remmen, etc. Maar.... hij rijdt qua motor prima!

Mijn plan is om hem beetje bij beetje in goede staat te brengen te beginnen bij de dorpels en ophanging. Ik zoek allerlei onderdelen en er moet veel gebeuren. Dus mocht je iets willen aanbieden ter overname of zin en ervaring hebben met de dorpels dan hoor ik het graag!

Ik ben benieuwd naar jullie gedachten en tips in deze.

Re: Nieuwe R19 Cabrio rijder

Geplaatst: 17 sep 2019 21:32
door larsdijkstra 16v
Leuk, weer een 19 die gered wordt! Succes

Re: Nieuwe R19 Cabrio rijder

Geplaatst: 11 okt 2019 19:30
door RenaultWim
Beste Max,

Misschien kan ik je een plezier doen. Heb al sinds 2014 een R19 Cabrio in de schuur staan met het idee er mee te gaan rijden. Auto indert…login om de rest van dit onderwerp te kunnen lezen.