Pagina 1 van 1

morgen clio kijken

Geplaatst: 25 mar 2007 20:49
door Sweetangel
het gaat om een Renault Clio 1.4 RT U9 uit 1991

iemand nog tips waar ik op moet letten voor ik akkoord ga ???

groetjes Patries

Geplaatst: 25 mar 2007 20:54
door Rossy
Uiteraard of de auto goed rijdt, niet uitgeleefd is en er goed uit ziet.
Deze Clio's willen nog wel eens wat roest vertonen op de achterspatborden, let hier dus ook op.
Verder of de auto geen lekkerij ofzo vertoond.
Buiten de roestplekken dus gewoon de standaard dingen die je bij iedere auto in de gaten moet houden.

Antonio.

Geplaatst: 25 mar 2007 21:18
door Sweetangel
thanxs voor je snelle bericht wat weet jij trouwens veel van de renaults ben je een renault monteur ???

Geplaatst: 27 mar 2007 08:40
door Sweetangel
het is gelukt vanaf vanavond hoor ik bij de clio club :wink:

het is niet de clio geworden waar ik gisteren in eerste instantie naar ging kijken want toen ik die auto in het echt zag sprongen de tranen mij in de ogen.
Ik had gelijk al zoiets van nee dit is hem niet en dat werd later bevestigt door mijn pa die de auto van boven tot onder had bekeken.
Die meneer had er net die dag nieuwe apk opgedaan maar mijn pa vertelde me dat ik met de volgende keuring bij die auto veel moest laten vervangen.

Heb toen de auto maar laten staan en we zijn naar optie 2 gereden en die zag er super netjes uit en reed erg fijn dus dat is hem geworden.

zal straks ff foto hier neer zetten :wink:

Geplaatst: 28 mar 2007 00:51
door hans
gefeliciteerd! en welkom...

Geplaatst: 28 mar 2007 19:15
door Rossy
Sweetangel schreef:thanxs voor je snelle bericht wat weet jij trouwens veel van de renaults ben je een renault monteur ???
Geen monteur maar ik werk wel bij een Renault dealer als magazijnman :D

Antonio.

Geplaatst: 28 mar 2007 20:25
door Sweetangel
aha kan haast niet missen hahaha

ok hier de beloofte foto ....

Afbeelding


hij ziet er erg netjes uit voor zijn leeftijd en vind hem super 8)