Pagina 1 van 1

Aanschaftips voor Renault Clio

Geplaatst: 29 jan 2005 21:27
door 46920
Beste forumgebruikers,

Ik overweeg om een gebruikte Clio V6 aan te schaffen. Ik heb op internet al wat gezocht, maar nergens echt aanschaftips gevonden. Wat zijn zaken waar je op moet letten? Zijn er binnen Type 1 en/of Type 2 nog wijzigingen geweest aan uitrusting etc? Per wanneer dan? Zijn er problemen bekend?
Kortom ik heb nogal wat vragen. Weet een van jullie waar ik het antwoord (op internet of elders) kan vinden?
Alvast bedankt voor de moeite

Geplaatst: 30 jan 2005 09:35
door Rossy
De basisuitrusting van Phase 1 en Phase 2 is gelijk. Phase 2 heeft als extra een "programme de personalisation" gehad. Dit bestond uit 4 pakketten waarmee je de auto naar eigen smaak kon aankleden.
Verder verschilt het uiterlijk van beide auto's, maar dat is wel duidelijk d8 ik.
De phase 2 is door Renault Sport gebouwd, de Phase 1 door TWR.
De Phase 2 heeft een andere afstelling van het onderstel, waardoor deze makkelijker te rijden is.
Ook heeft de Phase 2 meer vermogen en koppel dat de auto ook daadwerkelijk haalt.
De Phase 1 wil nog wel eens moeite hebben om zijn opgegeven vermogen en koppel te halen.
Wat daarvan de reden is weet ik niet. Wel weet ik dat dit middels chiptuning aan te passen is.

Antonio.

Geplaatst: 24 mar 2007 11:59
door Sweetangel
uhhh ikke vrouw zijn en er niets van snappen hahahahaha

zijn er ook dingen waar je op moet letten bij eventuele aanschaf van een clio en dan het eers…login om de rest van dit onderwerp te kunnen lezen.