Pagina 1 van 1
Aanslaande ramen
Geplaatst: 11 jul 2008 21:34
door Cliojohan
Sinds de laatste onderhoudsbeurt slaat steeds bij vochtig weer mijn ramen onmiddelijk aan. Alleen ontwasemen helpt en om niet opnieuw te laten aanslaan moet ik de airco aan zetten. Er is toen ook een interieurfilter vervangen. Ik heb geen verlies van koelvloeistof en er hangt geen geur (zoete) in de auto. Heb de doorvoer in de ruimte waar het interieurfilter zit al doorgespoeld en is ook werkelijk open. Vloer en interieur is ook droog en ramen zijn niet vet.
Heb een Clio III 1.6 16V initiale van 2002. Heeft iemand nog enig idee, of kan iemand mij aan een oplossing helpen?
Bij voorbaat dank.
Re: Aanslaande ramen
Geplaatst: 03 jun 2009 22:54
door Cliojohan
Cliojohan schreef:Sinds de laatste onderhoudsbeurt slaat steeds bij vochtig weer mijn ramen onmiddelijk aan. Alleen ontwasemen helpt en om niet opnieuw te laten aanslaan moet ik de airco aan zetten. Er is toen ook een interieurfilter vervangen. Ik heb geen verlies van koelvloeistof en er hangt geen geur (zoete) in de auto. Heb de doorvoer in de ruimte waar het interieurfilter zit al doorgespoeld en is ook werkelijk open. Vloer en interieur is ook droog en ramen zijn niet vet.
Heb een Clio III 1.6 16V initiale van 2002. Heeft iemand nog enig idee, of kan iemand mij aan een oplossing helpen?
Bij voorbaat dank.
Probleem opgelost, de motor van de recirculatieklep was defect. Waardoor de klep in een dichte stand was komen te staan.
Geplaatst: 03 jun 2009 23:30
door Kubic
Mooi dat het opgelost is en bedankt dat je het even meld met de oorzaak.
kan erg prettig zijn voor een volgende
