Pagina 1 van 1

Laguna 1995

Geplaatst: 28 nov 2006 12:03
door marceljesse
Sorry dat ik jullie lastig val met deze vraag maar ik lees aardig wat tegenstrijdigheden over de oude laguna's.

Wij willen een laguna 2.0 automaat kopen uit 1995.
Hij heeft 100.000 op de teller staan. Er zijn onderhoudsboekjes en er is 3 maanden volledige bovaggarantie. Natuurlijk ook APK en grote beurt erbij. De prijs zal zijn 3.250

Wat weten jullie over deze auto's. Ik lees hele goede en hele slechte ervaringen dus als jullie me kunnen helpen dan graag.

Marcel

PS: ik hoop dat jullie kunnen reageren. Zelf ben ik actief op meerde fora en baal ook als een nieuw iemand meteen met vragen komt maar in dit geval is het best belangrijk

Laguna " oude type "

Geplaatst: 28 nov 2006 12:40
door III GT-line
Hoi hoi,

Ik ben al enige tijd bekend met Laguna's, mijn moeder heeft een '96er en eentje uit 2000 gehad met de facelift.
Ik moet zeggen dat dit tot nu ( mij bekend en ervaringen ) de meest betrouwbare Laguna's zijn, wat hier bedoeld word zijn meen ik de Type II Laguna's, van eind 2000 tot en met medio 2003, deze auto's hebben nogal last van kinderziektes gehad ( die naar mijn mening veel te lang kinderziektes genoemd zijn )hebben.....

Tuurlijk heb je uitzonderingen, maar de modellen van rond '99 met de facelift zijn naar mijn inzien de besten, later met de facelift van de Laguna type II zijn de storingen er ook uit gehaald..

Al met al is het altijd opletten met wat je koopt, maar ik vind dat de allereerste Laguna's degelijke auto's zijn!
Zijn er mensen hier op het forum die een andere mening hebben, dan zul je die weldra ook kunnen lezen..

Succes!

Geplaatst: 28 nov 2006 21:06
door renault15.17
He Marcel,

Natuurlijk mag je vragen stellen, daar is een forum toch ook voor.
Als het gaat om de kwaliteit en betrouwbaarheid van Laguna's dan kun je denk ik het volgende stellen:

Van het eerste type laguna (1994-2001) zijn zeker de modellen vanaf bouwjaar '96 gewoon goed te noemen. En bij de Laguna II geld dat de modeljaren 2001 en 2002 als minder goed gelden (vooral problemen met electronica)

Maar natuurlijk geldt dat de meeste Laguna's, ook van de eerst modeljaren, gewoon heerlijke en vrijwel probleemloze auto's zijn.

Succes met de aanschaf (probeer wat van de prijs te krijgen, is m.i. redelijk hoog. :wink: )