Pagina 1 van 1

Laguna IDE motor

Geplaatst: 03 feb 2015 18:46
door hoogeveen
hallo

ik ben de gelukkige eigenaar van een miskoop , ik heb in 2 weken 2000 Euro neer geteld, 1400 Euro voor de auto en 500 voor het laten inzetten van een brandstof druk regelaar en bobine , dit echter zonder enige verbetering .
het uit lezen geeft nog steeds een brandstof probleem aan, en enige wat de motor doet is wat ploffen .
nu had ik zelf het idee om de brandstof inspuiting er af te hallen en dan starten ,kijken of de brandstof ook word verneveld ,of heeft iemand nog een idee waar ik het moet zoeken , de boordcomputer is ook al gewisseld probleem blijft .

kenteken 24-HV-FV

gr uleke

Re: Laguna IDE motor

Geplaatst: 03 feb 2015 19:22
door mechanic
Bij goed gebruik,en na reparatie van dit euvel een sterke motor.
De drukregelaar kan nieuw ook defect zijn,komt vaak voor.
Ernstige inwendige vervuiling door foutief gebruik komt ook vaak voor.

Re: Laguna IDE motor

Geplaatst: 03 feb 2015 21:12
door WillemS
De IDE motor is in Nederland een probleem geval geworden, mede door het nieuwe rijden, de motor kan heel slecht tegen vervuiling!!.
In Frankrijk echter waar er ten miste flink mee gereden wordt, hij blijft dan schoner vanbinnen, zijn weinig problemen.
mvg WillemS

Re: Laguna IDE motor

Geplaatst: 04 feb 2015 21:36
door DHL
Ja, da's een motor die je in toeren moet houden. Anders vervuilen ze, is een gekend probleem.

Re: Laguna IDE motor

Geplaatst: 04 feb 2015 22:13
door WillemS
Totaal ongeschikt voor de Nederlandse markt, vandaar ook niet meer geleverd hier.

Re: Laguna IDE motor

Geplaatst: 09 feb 2015 22:21
door hoogeveen
Hallo weet ik iemand waar ik de rekeneenheid kan vinden

gr uleke