Pagina 1 van 1

micro schakelaar in deursloten laguna break

Geplaatst: 02 jan 2008 13:39
door Jan Morskate
Ik heb een defecte micro schakelaar in mijn linker deurslot en achterklep slot. Hierdoor gaat de binnenverlichting niet aan als ik een van de twee open doe.

Bijkomend probleem is dat de zoemer van de verlichting niet meer afgaat bij het openen van de linker portier. Dit heeft me als een lege accu opgeleverd.

Heeft iemand ervaring met het vervangen van die microschakelaar (waar te verkrijgen?) of het vervangen deurslot (Kosten slot?).

Geplaatst: 02 jan 2008 14:21
door Rossy
In het portier is een nieuw schakelaartje te plaatsen.
Hiervoor moet wel het hele slot uitgebouwd worden.
Dit slot hebben ze (heel handig!) aan de losse binnenplaat vastgezet waar ook het raammechanisme aan vast zit, je hele deur moet dus uit elkaar.
Bij de achterklep is geen los schakelaartje te koop en moet dus heet hele slot vervangen worden.

Antonio.

Geplaatst: 02 jan 2008 14:46
door Jan Morskate
wederom bedankt voor de info Rossy.

Ik ben zelf begonnen met het uit elkaar halen het slot van de achterklep. Leek mij eenvoudiger (mijn vermoeden wa…login om de rest van dit onderwerp te kunnen lezen.