Pagina 1 van 1

Kappote motor 1.9 dci

Geplaatst: 18 feb 2009 21:13
door Autozoeker
De motor van mijn Laguna is kapot. Kapottte kleppen en lagers waarschijnlijk. Oorzaak volkomen onduidelijk (geen hoge toeren gemaakt; oliepeil in orde, geen schakelfout).
Kan iemand iets zeggen over wat verstandig is te doen.
Is de motor repareren een optie waarbij je mag verwachten geen problemen meer te hebben?
Hoe zeker ben je van de problemen af als je de motot laat vervangen door een gereviseerde? en wat mag zoiets kosten? Zij er bedrijven die daarin gespecialiseerd zijn voor de Laguna?

Geplaatst: 20 feb 2009 12:58
door Goossie
Ik had een zelfde soort probleem. (heb er niet zoveel verstand van) bij mij was alleen ook de kop niet goed meer... gevolg was dat er een nieuwe motor (het draaiende gedeelte) in moest... Ik had keus tussen een sloop motor of een 'nieuwe'. Het blijkt dat de sloop motoren van dit soort bijna niet te krijgen zijn en dus behoorlijk aan de prijs zijn. verschil tussen sloop of nieuw was bij mij 200 euro. voor mij een reden om voor de nieuwe te kiezen. kosten: 2200 euro. (excl. uurloon)