Pagina 1 van 1
laguna 2001 dynamique 1.8 motor aut. bak goed?! motor?!
Geplaatst: 19 feb 2005 19:33
door misschienlagunakopen
hallo renaultliefhebbers,
heb mij net aangemeldt omdat ik van plan ben om een laguna aan te schaffen na drie jaar mitsubishi galant gereden te hebben........goede auto maar rijgeluiden e.d. zijn toch een storende factor. ik rij nu op g3 en wil dit ook continueren dus het gaat om een lagune met g3, het liefst een met automaat...............nu mijn vraag, is de automaat een probleemloze of zijn er problemen bekend bij een bepaalde kilometerstand. dezelfde vraag voor de motor, de 1800 cc.
Met de galant (98) heb ik nu reeds 320000 kilometer gereden met probleemloos met de motor wel twee lagers moeten vervangen van de versnellingsbak............(handgeschakeld overigens)
alvast bedankt voor de reakties!
Geplaatst: 19 feb 2005 21:10
door wlaguna
vond dit meer een onderwerp voor laguna algemeen en heb ,m bij deze verplaatst.
want ,t is een vraag over aanschaf van een laguna en ,t is geen technische vraag.
en de auto waar je naar vraagt misschienlagunakopen is voor zover ik weet een probleemloze
auto.
m,n oom heb er een, nog nooit problemen mee gehad.
Geplaatst: 19 feb 2005 23:29
door jasper11turbo
de combinatie 1.8 met automaat , f4p met een dp0 is een goede combinatie ..
Natuurlijk zijn er weleens gevallen bekend maar niet systematische gebreken .
Mijn wasdroger kan ook stuk gaan .. alles kan ..
Maar zondermeer , de laguna met de combinatie 1.8 met automaat is geen verkeerde.
Ik zie mijzelf zelfs binnen een paar jaar in een 1.8 laguna2 met automaat rijden om eerlijk te zijn .
Geplaatst: 19 feb 2005 23:30
door jasper11turbo
oja , gas is om te koken , niet om op te rijden .. maar das mijn mening
Geplaatst: 20 feb 2005 10:07
door misschienlagunakopen
jasper11turbo schreef:oja , gas is om te koken , niet om op te rijden .. maar das mijn mening
monteur van beroep zeker? ik weet wel waarom jullie dat altijd zeggen........ik heb echter nooit problemen gehad en het is uiteraard voordelig rijden bovendien beter voor het milieu....gas om te koken....waarom komen ze dan standaar zo vanuit de fabriek?!
Geplaatst: 20 feb 2005 10:12
door jasper11turbo
omdat er vraag naar is , daarom worden ze af-fabriek ook uitgevoerd met een lpg installatie.
Maar laat je niet van de wijs brengen door mij , haha
Geplaatst: 20 feb 2005 12:30
door misschienlagunakopen
nee hoor, ik rij fijn op lpg.......

zijn jou al laguna's (laatste model) bekend met hoge kilometerstanden?!
laguna dynamique 1.8 16 v aut bak
Geplaatst: 27 dec 2008 04:46
door avbruggeman
heb zelf een laguna II (januari 2002 met 1.8 16v aut met km stand van 305000(gekocht bij 278000)heb wel de aut bak vervangen(oude was stuk) en de converter/koppelomvormer laten reviseren,de auto rijd nu probleemloos en heeft echt geen last van electronische storingen,had hiervoor een mitsubishi galant 1994 sedan 2 ltr op lpg gekocht bij kmstand 217000 en vorig jaar verkocht bij kmstand 5030009weinig problemen gehad met de galant.
De alaguan rijdt uitstekend op lpg g3
succes met de laguana's die gekocht gaan worden
gr VB