Pagina 1 van 1

Waarschuwingslampje luchtverontreiniging en geen ventilator

Geplaatst: 11 aug 2014 09:13
door daniel304
Bij het insteken van de smartcard in onze laguna uit 2005 gaat meteen het dashbord lampje "waarschuwing luchtverontreiging" aan. Hij is van de week voor een grote beurt en de apk geweest.. Ook is er een airco check gedaan en de katalysator is vervangen, We zijn vervolgens naar frankrijk gereden zonder problemen tot het laatste uurtje daar sloeg de ventilator van de airco uit. Hij blaast dus niet meer..
Verder kunnen we geen andere rare dingen ontdekken. Iemand een aanknopings punt waar ik naar zou kunnen kijken om het probleem op te lossen?

Re: Waarschuwingslampje luchtverontreiniging en geen ventila

Geplaatst: 11 aug 2014 09:38
door WillemS
zekeringen nog heel?

Re: Waarschuwingslampje luchtverontreiniging en geen ventila

Geplaatst: 11 aug 2014 10:06
door daniel304
Waar zit de zekering hiervoor? Niet in het zekering bakje bij het portier!.. Zal zo nog eens kijken bij de accu maar zag daar niet zo snel een zekerin…login om de rest van dit onderwerp te kunnen lezen.