Pagina 1 van 1

laguna break 1999 dti

Geplaatst: 24 jan 2007 16:00
door saddhen
hallo ik heb een laguna uit 1999 en daarvan doet de aanjager het niet meer. nu is het niet duidelijk wat er aan de hand is de meeste bronnen zeggen dat het de weerstand is voor de aanjager en dat de aanjager zelf niet stuk is. mijn garage wil een nieuwe aanjager bestellen en plaatsen kosten: € 350 plus plaatsen.
ik wil nu dus zelf onderzoeken.
kan iemand mij vertellen waar die aanjager zit?
graag hulp
groet saddhen

Geplaatst: 24 jan 2007 16:06
door Mathijs
Doorgaans zit die onder de motorkap, bij de onderkant van je voorruit, in het midden, en afgedekt met een (plastic) plaat.

Waar die bij de Megane precies zit, weet ik niet.

Of het de weerstand is of niet, zou je kunnen testen.
Meestal doet die het dan niet in een paar standen, en wel in een paar andere standen.

Doet die het in geen van de standen, dan kan het de schakelaar zijn, danwel een vastgelopen kachelmotor, danwel dat de koolborsteltjes versleten zijn, of een los massacontact.
De koolborsteltjes zijn volgens mij niet los te bestellen (althans niet voor mijn auto), maar met wat knutselen wel te vervangen.

Geplaatst: 25 jan 2007 22:14
door saddhen
hoi Mathijs,
bedankt voor je reactie, maar mijn vraag is nog niet helemaal beantwoord. Hoe zit het bij een laguna.

groet saddhen

Geplaatst: 26 jan 2007 00:24
door Mathijs
Hopelijk weet de moderator van dit forum gedeelte dat, want ik heb namelijk geen laguna :lol:

Geplaatst: 26 jan 2007 01:56
door wlaguna
ben bang dat de kachelmotor kapot is want als ,t de weerstand is doet meestal een stand ,t nog althans dat is mijn ervaring.
in mijn laguna van 96 kan je bij de kachelmotor komen doormiddel van ,t dashboardkastje te demonteren.
maar ik weet niet of de weerstand daar ook in de buurt zit.
heb dit zelf nog nooit gehad met mijn laguna.
let wel ik heb ,t hier over een laguna hatchback type 1 phase 1.


groeten waylon