Pagina 1 van 1

laguna 1,9d rxt meters pech/weg

Geplaatst: 16 nov 2004 23:02
door lesileanchasees
via dit forum hoop ik te weten te komen wat er gebeuren moet met mijn rxt,hij is te luxe denk ik,anders ging ik op een sloperij kijken,maar het probleem is nl dat de dashbord meters weg vallen,soms kan ik er 3 of 8 km mee rijden,vaak vallen ze meerdere keren achter elkaar weg tot ze die dag helemaal niet meer op starten,en je maar moet gokken hoe hard je rijdt.
s'morgens als ik de wagen start doet hij het,maar das maar tijdelijk,ik heb dit probleem al een paar maanden,fijn is het niet,maar de monteur zei toen ik de auto er voor weg bracht dat het grapje me een nw printplaat ging kosten,en het dan opgelost moest zijn,het zou zonder arbeidskosten alleen al bijna 1200 euro zijn.
wie heeft er ervaring mee,komt het meer voor,de auto is van 08/99 en heeft 150000km gereden(iets versleten?)
ik zie u reakties graag tegemoet,vriendelijk dank alvast lesileanchasees

Geplaatst: 18 nov 2004 21:02
door Rossy
Hallo,

Nu heb ik toch wat vragen voor wat meer info om wat duidelijker de diagnose te kunnen (laten) stellen.

1. Valt het hele tellerpaneel uit, of alleen de km. teller?
2. Wat is het chassisnummer van de auto? (pb of mail me even) Aan de hand daarvan kan ik de gegevens en exacte uitrusting van de auto opzoeken.
3. Onder wat voor omstandigheden doet de klacht zich voor?

Laat het me even weten.

Antonio.