Pagina 1 van 1

Kromme remschijven

Geplaatst: 16 mei 2008 08:37
door johnniev
Heb mijn laguna nu 3 maanden + 10.000 km gereden. Na een 4000 km kromme schijven hebben ze onder garantie gerepareerd ( Afdraaien of hoe ze dat ook noemen) Nu weer kromme schijven. En nee ligt niet aan rij stijl. Het is voor het eerst dat ik dit heb met een auto. Is het misschien een Laguna probleem? Ik heb nog garantie moet het bedrijf ze nu vervangen voor nieuwe.

Geplaatst: 19 mei 2008 22:14
door Laguna Grand Tour
Ik zou zeker eens teruggaan, het kan wel zijn dat ze het op de "rijstijl "gooien....
Ik had er met mijn Laguna op een gegeven moment ook wat last van, maar ik kocht de auto met 1.5 ton, en anderhalf jaar later stond er 80K meer op ( met nog steeds dezelfde remmen ).
Het kan zijn dat je de auto bijvoorbeeld afspuit als de remmen nog heet zijn, de rem inhoudt terwijl je stilstaat ( vooral na een krachtigere stop ), met dit soort activiteiten krijg je op den duur elke schijf naar de knoppe maar in principe zou het niet moeten mogen.

Afdraaien gaat niet werken, afhankelijk van hoe erg ze kromgetrokken zijn... vervangen is de beste oplossing.

schijven

Geplaatst: 19 mei 2008 22:17
door mark en ivonne
afdraaien niet accepteren is een nood oplossing
de spanning zit al in je schijven dus 1 goede noodstop en weer krom

Geplaatst: 20 mei 2008 06:14
door johnniev
Donderdag breng ik hem weg en zal dan wel horen wat het bedrijf gaat doen. Heb dit probleem met nog geen enkele andere auto gehad terwijl rijstijl hetzelfde is gebleven.

schijven

Geplaatst: 20 mei 2008 17:06
door mark en ivonne
hoeft geen laguna probleem te zijn
kan ook verkeerd merk schijven opzitten
mischien dat de vorige eigenaar er hele goedkope op heeft gezet
het is echt niet zo van een schijf is een schijf daar zit ook veel kwaliteit verschil in

Geplaatst: 25 mei 2008 21:43
door mechanic
wellicht heeft de garage de wielbouten te strak met de luchtsleutel aangedraaid!
bij de espace IV, V is het bekend dat hierdoor de schijven krom trekken.

Geplaatst: 26 mei 2008 05:54
door johnniev
Wat het ook is. Het bedrijf wilt het niet op een nette maniet oplossen. Het is mijn woord tegen zijn woord. Ga vandaag de BOVAG bellen en eens horen wat ik verder kan ondernemen.

Geplaatst: 03 jun 2008 16:39
door Mikerxe
1 ding wat je in ieder geval niet moet doen is als je vanaf de senlweg afkomt en je hebt een stoplicht om als je stil staat met je voet op de rem te blijven staan, hier trekken ze zeker van krom.
Afdraaien inderdaad niet accepteren, en hebben ze na het afdraaien wel ook je remblokken vervangen????
Zo niet dit ook laten doen anders heeft het nog allemaal geen nut.

Geplaatst: 03 jun 2008 17:17
door johnniev
Volgende week donderdag worden ze vervangen. Maar ik moet wel voor de remblokken betalen. Dus ik ga de BOVAG maar wer eens bellen of dat klopt.