Pagina 1 van 1
openklapbaar achterraam komt los
Geplaatst: 25 jul 2009 10:56
door sneltrekker
Hello, ik heb een probleem met mijn achterraam. Dit kan ik appart openen (laguna II grandtour). Het ruitenwissermechanisme houdt dit nu nog vast, maar er zit ook een deel gelijmd en dit is losgekomen waardoor de ruitenwisser niet goed meer werkt. Ik heb het reeds proberen lijmen met silicone waarmee ramen worden geplaatst maar dit komt ook terug los... iemand een oplossing?

Re: openklapbaar achterraam komt los
Geplaatst: 31 aug 2009 01:43
door steve159
sneltrekker schreef:Hello, ik heb een probleem met mijn achterraam. Dit kan ik appart openen (laguna II grandtour). Het ruitenwissermechanisme houdt dit nu nog vast, maar er zit ook een deel gelijmd en dit is losgekomen waardoor de ruitenwisser niet goed meer werkt. Ik heb het reeds proberen lijmen met silicone waarmee ramen worden geplaatst maar dit komt ook terug los... iemand een oplossing?

hallo,
ik had ook dat probleem en de garage heeft dan die speciale lijm in de fabriek besteld.heeft ongeveer 1 week vast gezeten en was dan weer los!!.de garage heeft dan een volledige nieuwe achterruit besteld en geloof het of niet maar na 2 weken was het weer los!!!ik heb het dan zelf met super sterke lijm ( loctite industrieel ) gelijmd en dit hangt nu al meer of 8 maand muurvast!!!dus misschien moet jij dit ook eens proberen

Geplaatst: 17 okt 2009 14:30
door wesley015
Ik ben werkzaam bij een renault dealer en daar doen we de ruit gewoon vervangen. Is het beste.