Pagina 1 van 1

Xenon lampen vervangen

Geplaatst: 16 sep 2009 21:52
door Renier
Is er iemand die ervaring heeft met het zelf vervangen van de xenon lampen in een Laguna II fase 2?

Ik heb 2 nieuwe Osram D2S Xenarc lampen die ik erin wil zetten.

De stekker van de ballast kreeg ik makkelijk los van de lamp, 1/8 slag naar links draaien (staat er ook op).

Zo ziet het er dan van achteren uit, met de lamp er dus nog in:
Afbeelding

Maar het stomme is dat ik het lampje er niet uit krijg, ik kan niet zien hoe die vast zit, ook niet op bovenstaande tekening. Zie wel een klemmetje, maar dat kreeg ik niet los.

Geplaatst: 17 sep 2009 20:59
door mechanic
Het stelt zoals je zelf al deels hebt ondervonden dus eigenlijk helemaal niets voor.
Je moet er even goed naar kijken, en dan kom je er zelf wel uit. Ik kan me die klem zo even niet voor de geest halen, maar wel dat ze af en toe héél strak zitten.
Waarschijnlijk moet je de klem indrukken, en dan opzij bewegen. Probeer is goed met een spiegeltje te kijken, helpt vast en zeker!
Het is helaas een stukje rijden vanaf brabant 8)

Geplaatst: 17 sep 2009 21:11
door Renier
Had het al geprobeerd met een (wat grotere) spiegel, maar zal van het weekend een kleinere proberen.

Dat van dat strak zitten, dá's dan ook specifiek…login om de rest van dit onderwerp te kunnen lezen.