Pagina 1 van 1
monteren trekhaak
Geplaatst: 10 mar 2011 18:32
door hchabot
wie heeft ervaring met het monteren van een trekhaak, moet de achterbumper eraf of kan deze blijven zitten,want ik heb begrepen dat er nog een stalen bumper achter de kunstof bumper zit die er ook af moet.
gr hubert
Re: monteren trekhaak
Geplaatst: 10 mar 2011 18:35
door Pleiades
http://www.catalogue.bosal.com/pdf/pdf_mi/032231.pdf
Hier staat beschreven hoe het gaat bij een Laguna. De bumper moet er inderdaad af.
Re: monteren trekhaak
Geplaatst: 10 mar 2011 19:24
door hchabot
bedankt voor je reactie , ik herken deze tekening zat erbij maar ik wist niet of dat je de bumper eraf moet halen ik heb bij de buurman geregeld dat ik voor een middagje op de brug kan, alleen ga ik even bekijken of dat ik de constante plus onder de wagen door laat gaan of weg werken in de dorpels(alleen moet ik dan gaan zoeken waar ik door het schutbord kan gaan)
gr hubert
Re: monteren trekhaak
Geplaatst: 10 mar 2011 19:34
door Pleiades
Hier heeft iemand het ook zelf gedaan en er staan foto's bij. Misschien wel handig. Succes alvast

Re: monteren trekhaak
Geplaatst: 10 mar 2011 21:07
door Rossy
Constante + kan je gewoon onder de wagen door laten lopen, gewoon vastknopen aan de remleidingen.
Wel genoeg tieraps of isolatietape gebruiken.
Antonio.
Re: monteren trekhaak
Geplaatst: 11 mar 2011 07:56
door hchabot
dag antonio,
bij mij andere auto`s heb ik dit ook gedaan ik heb wel altijd mijn twijfels gehad ivm steenslag of water waardoor beschadiging toeneemt aan de kabel.
gr hubert