Pagina 1 van 1

Zitbank A,scharnier komt niet los

Geplaatst: 05 feb 2014 11:53
door de mon
Kangoo 1 van vriend .Die heeft een achterbank met tweedelige rugleuning.Het middelste scharnier zijn hendeltje komt niet los.
De 2 vergrendelingen van zitvlak achter in de laadvloer kun je losdoen met de 2 lussen ,de rugleuningen hebben een hendel.
Wil je zitbank eruit nemen dan moet je voorste hendels losmaken.Omdat deze een derde ,een iets andere vergrendeling heeft en ietwat in het midden zit weet ik het niet meteen.
Met een hamer licht op tikken geeft ook geen beweging.Er zit toch geen verborgen palletje ergens ?
De hamer ligt terzijde en heb de aanhangwagen maar aangekoppeld.

Re: Zitbank A,scharnier komt niet los

Geplaatst: 09 feb 2014 18:24
door de mon
Bij Kangoo Attitude,'t Frans Kangoo forum vind ik wat foto's .De zwarte buitenste scharnieren krijg ik los met een lichte tik met de hamer.(heeft mss nooit los geweest)
De derde middelste geeft geen vin.Hoe hard mag je tikken of is er een vergrendeling ?

Re: Zitbank A,scharnier komt niet los

Geplaatst: 09 feb 2014 19:20
door Mathijs
Ik denk dat je niet te dol met de hamer moet kloppen. Wellicht dat wat WD40 kan helpen, en misschien dat er wat gewrikt moet worden met de zitting terwijl het hendeltje bedient wordt om het los te krijgen. Probeer hem ook eens niet als laatste maar als eerste los te krijgen.

Re: Zitbank A,scharnier komt niet los

Geplaatst: 09 feb 2014 22:46
door WillemS
Als het goed is hoeft er geen geweld gebriukt te worden, wellicht hendeltje iets naar je toe halen oid.