Pagina 1 van 1

Kangoo generique 1.5 dci

Geplaatst: 14 apr 2009 15:52
door thimothy_gruwez
ik kocht begin dit jaar een Kanggo generique 1.5 dci met 4 deuren.
er is dus geen schuifdeur aan de chauffeurszijde
in de plaats daarvan is er voorzien in een naar voren klapbare chauffeurszetel (zoals bij elke 3d auto).
Maar als ik de achterbank neerklap om te laden en de chauffeurszetel naar voren klap om de lading vast te maken, dan blijft de zetel los op de rails staan, kan dus niet meer vastgezet worden!
Bij Renault wordt het probleem nog niet erkend (wordt nog bekeken of het wel een probleem is).
Zijn er nog andere die hetzelfde meemaken?

Geplaatst: 14 apr 2009 20:00
door Rossy
Ik heb het idee dat je nogal lange benen hebt en daardoor de stoel vrij ver naar achteren geschoven hebt.
Al eens geprobeerd om dezelfde handeling uit te voeren met de stoel ongeveer halverwege?
Naar mijn idee moet dit dan geen problemen geven.

Antonio.

Geplaatst: 15 apr 2009 11:28
door thimothy_gruwez
het probleem is dat ik de zetel niet ver genoeg naar achteren kan schuiven zodat deze opnieuw vastklikt. zonder deze handeling blijft de zetel los staan. het ligt niet aan lange benen ofzo.
als de zetel naar voren gekanteld wordt staat deze automatisch los op de rails, omdat deze naar voren zou kunnen geschoven worden. om deze dan opnieuw te kunnen vastzetten moet die helemaal naar achteren kunnen geschoven worden en dat kan nu net niet als de achterbank plat ligt. die zit als het ware in de weg!

Geplaatst: 15 apr 2009 19:50
door Rossy
Voor het opklappen van de bank de stoel een eind naar voren zetten middels de rails.
Dat is wat ik bedoel.
En dan eens proberen of de stoel vergrendelt met de bank voorover geklapt.

Antonio.

Geplaatst: 30 apr 2009 12:19
door thimothy_gruwez
dan blijft het probleem hetzelfde, de zetel kan opnieuw niet ver genoeg naar achteren om vast te klikken (probeerden ze in de garage ook al, bracht enkel beschadiging mee van de bekleding!)