Pagina 1 van 1

Luidsprekerkabels Kangoo (2001).

Geplaatst: 01 feb 2011 14:39
door BramvT
Even een vraag over de radio aansluiting en dan in het bijzonder de speakerdraden :

Nu zitten er in mijn dash 2 kleine speakers (10cm geloof ik)...maar op de DINstekker (of hoe heet dat ding) achter de radio, zitten zowel draden voor L en R voor en L en R achter....maar waar gaan die draden voor achter (REAR) eigenlijk naartoe ?

Ik heb een grijs kentekenuitvoering en zie nergens in de laadbak ergens speakerdraden lopen of zo....of moet je ze ergens vandaan plukken ?
Ik wil namelijk op het verplichte schot achter mijn rug 2 zware speakers gaan monteren...maar ga natuurlijk niet voor de kat z'n viool draden trekken als ze al ergens aanwezig zijn. :think:

Wie weet dat ?

Re: Luidsprekerkabels Kangoo (2001).

Geplaatst: 01 feb 2011 21:38
door de mon
Ik had mijn L dorpel los om de mat te laten drogen en mijn caravan + 12 V te zoekenOf ze er nu liggen of niet,voor zware speakers heb je toch minstens 1,5 mm draad nodig.Ik denk dat bekabeling via de L en R dorpel een doe-het-zelf klus is.