Pagina 1 van 1

Harde regen=natte vloermat L

Geplaatst: 15 mei 2011 14:49
door de mon
Ik ben nieuwe schoenen gaan kopen omdat ik natte voeten kreeg.Bij harde regen zie ik het druppelen vanuit de stuurkolom.
Waar te beginnen is me nog een raadsel.De vloermat ga ik eerst drogen.De paravent ga ik ook verwijderen.Dit omdat het bij hevige regen is(er loopt iets over).Search leverde niets op.

Re: Harde regen=natte vloermat L

Geplaatst: 15 mei 2011 18:10
door mechanic
De kangoo heeft ook 2 afvoeren zitten in de paravan, als die dichtzitten loopt het water over en kan het naar binnen lekken.
Ook wel eens gehad dat de voorruit lekte. Controleer eerst ff de afvoer, en evt rubbers in het schutbord.

Re: Harde regen=natte vloermat L

Geplaatst: 15 mei 2011 19:30
door de mon
Motorhuis van kachel staat krom v/h vastschroeven.Vooraan in de goot zit ook een afwatering,deels verstopt met dennenaalden.Kabelboom naar cabine gaf …login om de rest van dit onderwerp te kunnen lezen.