Pagina 1 van 1

2004 ?

Geplaatst: 26 jun 2011 20:09
door missfemke
Is de bouwjaar 2004 voor een megane 1.5 (met die rare kontje :mrgreen: ) ook een goed bouwjaar om deze aan te schaffen ?

Ik hoor juist veel vanaf 2005 vanwege de 'kinderziekters'

Ik vind deze auto prachtig maar wilde het even zeker weten.

Groetjes !

Re: 2004 ?

Geplaatst: 26 jun 2011 20:54
door Renier
2004 zit je nog in de phase 1 (2002-2006), 2006-2008 is de phase 2 (facelift).

Heb zelf een vroege phase 1 (2003) gereden met veel plezier.

Phase 2 is op enkele punten inderdaad technisch verbetered, maar de grootste wijziging was cosmetisch (andere neus, andere achterlichten, frisser interieur, etc)

Re: 2004 ?

Geplaatst: 26 jun 2011 21:09
door missfemke
Dus als ik goed begrijp uit jou verhaal is met 2003 / 2004 niet echt problemen te merken ?

Ik weet ook wel dat je gewoon geluk moet hebben.
De buren hebben eentje (stationwagen dan) uit 2002 en bijna NOOIT problemen mee.

Re: 2004 ?

Geplaatst: 26 jun 2011 21:15
door Renier
Nee, ze zijn vrij probleemloos maar je kan natuurlijk altijd pech hebben.

Zelf vind ik het belangrijk dat de auto er netjes bij staat, dat zegt ook veel over hoe de vorige eigenaar ermee omsprong.

Grootste nadeel van de Megane II vonden wij de beperkte ruimte op de achterbank (beenruimte).
En door het "kontje" is de kofferbak ook niet echt riant.
Ik zou dus als het even kan voor een Grand Tour (station) gaan, al mis je dan wel het mooie kontje :mrgreen:

Re: 2004 ?

Geplaatst: 28 jun 2011 20:19
door AdV-Online
Heb zelf nu net een week m'n eerste Renault, en dus een Mégane. Wel een 2006 model maar laat je niet afschrikken door de kinderziektes verhalen over de 2003/2004 modellen. Veelal zaten die in de eerste 2003 modellen. Een goede proefrit en alle electronica testen doet wonderen, werkt er iets niet dan zorg je dat het gerepareerd is voordat je 'm koopt. Ga als het enigzins kan voor een originele Dealer auto. Die verkopen geen rotzooi. Ik kan je http://www.velserbeek.nl aanbevelen. Heb de mijne er vandaan, uitermate tevreden over zowel de auto als het bedrijf. Niet alleen werd de auto als nieuw afgeleverd ook was de gehele airco opgeschoond, bijgevuld en stekkers vervangen, tevens heeft men de distributieriem vervangen. Allemaal bij de prijs in. Bij de juiste uitvoering krijg je overigens ook nog veel luxe en rijplezier voor je geld en je zit de 3/5 deurs van dit type niet veel (meer) rijden dus rij je ook nog iets bijzonders.

Succes, André :thumb: